Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JESIEŃ 2011 ZLOT
#11
(10-31-2011, 7:03 )zibi54 napisał(a): Jak na razie to nie widzę zbyt wielu chętnych.
Pomysł szefa na przywiezienie ze sobą regionalnych specjałów jest kapitalny.
Noclegi nie są żadnym problemem pod warunkiem ,że będę wiedział ile osób się pojawi. Tak, że Peterku problem tkwi tylko w tym czy przyjedziesz ?
Jak do tej pory to trudno Cię z tej Łodzi wydostać.
Koledzy proszę się zdeklarować kto będzie. lista jest otwarta.

Co racja to racja ZIBI, jednakże z Łodzi to byłem ostatnio wyrwany własnie na złość gdy mielismy zlot letni Smutny Andrzej widział. Mniejsza o to, tym razem nie przewiduje niespodzianek. Z przysmakami oczywiście nie będzie problemów. A jeśli z noclegami też wydolimy to myślę, że dreamteam Łódź, powinien sie odmeldować Oczko
Odpowiedz
#12
kurcze a ja akurat 12-13 planuje wybrać się do wawy i myślałem ze z osobami z wawy można by było sie spotkać
Odpowiedz
#13
A jak miałaby wyglądać kwestia noclegu?
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#14
ok, teraz już wiadomo mniej więcej ilu nas będzie.

w tym przypadku jest hotel i zorganizowany doń dowóz samochodowy zewnętrzny po spożyciu.

macie SPRAWDZONE info nt pogody?
v6
Odpowiedz
#15
No to jakieś szczegóły co do spotkania??? bo czas leci, a jak na razie to wiemy tylko, że w Toruniu i że 12-13.11
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#16
1)Zibi
2)Legend95
3)Yogi + Paulina
4)P&P będą też Uśmiech

No właśnie, jakieś szczegóły? I co tylko 4 załogi? Klubowicze dopisywać sie do listy!!!
Odpowiedz
#17
Zibi wrzuć info o kosztach tego hotelu!!!
mile widziane foto kozetek Oczko
v6
Odpowiedz
#18
Jestem wściekły i z powodów służbowych nie będę mógł tym razem się z Wami spotkać w Toruniu Smutny
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#19
Z bólem muszę się z tym pogodzić, że będzie to pierwszy zlot od początku, na którym się nie pojawię Smutny
v6
Odpowiedz
#20
Zibi zatem proponuję zrezygnowac ze spotkania w ten weekend. Pozostałym klubowiczom sugeruję wstepnie któryś z weekendów w kwietniu. Po prostu zrobimy zakończenie sezonu 2011 i rozpoczęcie sezonu 2012 za jednym zamachem Uśmiech Co Państwo na to?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości