Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ładowanie szybkie pytanie szybka odpowiedz :)
#1
witam Uśmiech wczesniej mialem ladowanie rzedu 14,3 v Uśmiech i swiatelka swiecily idealnie Uśmiech do puki nie poszed regulator napiecia Język i przepalil mi powole zarowek Uśmiech teraz kupilem uzywke alternatorek z allegro Uśmiech i ladowanie mam na zapalonych swiatlach i nagrzewnicy .. i otwartych drzwiach .. i obrotach ok 1000 wynosi 14.1 v ale swiatla wydaje mi sie ze czasami slabiej swieca czasami mocniej swieca ... czy jest jakas anomalia w tym aucie do wymiany Język (przekaznik czy cos) co ma wplyw na jakosc swiatla ? bo ladowanie zawsze jest takie samo a mi sie wydaje optycznie ze czasami swiatla ( mijania ..krutkie..) swieca slabiej , a czasami mocniej... ps.. wkrecajac go na obroty brak roznicy .... co moze byc przyczyna ? bo sprawdzilem juz

1 okablowanie czy nie ma gdzies utraty masy czy skokwo napiecia
2 bezpieczniki
3 przekazniki
4 zarowki nowe kupione i zapasowe tez
5 akumulator nowy
6 alternator ladowanie i amperomierz w normie
7 pozostalo mi isc do okulisty Uśmiech
Odpowiedz
#2
Jest coś nie tak, Ładowanie powinno się zmieniać w zależności od obrotów , ilości odbiorników i stanu akumulatora w zakresie 13,8 -14,4V. Jeżeli się nie zmieniato jest coś nie tak z reglerem.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
regler? co to Język bo chyba nie chodzi o regulator napiecia? ogolnie alternatorek jest perelka bo juz 2x sprawdzany u elektrykaOczko nawet szczotki wymienione i nic Uśmiech no nic dziekuje Uśmiech
Odpowiedz
#4
regulator, jest zabudowany w środku.

Możliwe, że alternator od Hondy jest słabszy lub mocniejszy niż ten w Acurach Pomysł
v6
Odpowiedz
#5
raczej acura i honda to samo ma tak mi sie wydaje ale i tak zalecane ladowanie wg ksiazki to od 13,5 do 15.1 Uśmiech a to tam moze slepy sie juz robie Język za duzo wodki od ruskich pewnie metynol Język
Odpowiedz
#6
Może, jestem dupa bo nie przeczytałem co jest na alternatorze bite. Niedawno wymieniałem bo szlag łożyska trafił.
v6
Odpowiedz
#7
a wlasnie bo ciekaw jestem Uśmiech czy jest roznica Uśmiech szkoda ze stary wywalilem ..... bo tamten sie pokruszyl doslownie Uśmiech cos wpadlo i rozwalilo wszystko Uśmiech
Odpowiedz
#8
Ty to mocno żelastwo katujesz , skruszył się ze strachu Oczko
v6
Odpowiedz
#9
bo mam teorie Język jak nie wytrzyma to znaczy ze byl za slaby i trzeba mocniejszy Uśmiech tak samo ile kluczy poukrecalem Język a nakretek Duży uśmiech juz nie powiem ze srubkami Język dobrze ze crash testa nie testowalem Język
Odpowiedz
#10
dobra filozofia, będziesz mieć wszystkie nowe śrubki :mrgreen:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości