Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemanko!
#1
Witam. Jestem ze szczecina, rok temu stałem się (nie)szczęśliwym posiadaczem KA7, komentowanej na forum (allegro). Wypruwam sobie żyły aby doprowadzić ją do ładu. Jest coraz lepiej...
Odpowiedz
#2
Czesc!

A który egzemplarz kupiłeś konkretnie?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
witamyUśmiech
Odpowiedz
#4
Witaj. Kupiłeś tą z przyciemnianymi szybami?
Odpowiedz
#5
(11-16-2011, 22:23 )matti5d napisał(a): Czesc!

A który egzemplarz kupiłeś konkretnie?

Witam!

Kręciliście sobie zwałe na forum używek z kolesia który pisał o skrzyni KICK-OFF. To właśnie egzemplarz z Tucholi, wcześniej z Mrągowa, a jak mu gaz tam zakładali to przybył chyba z wawy (nr.rej.WZ93913). Ktoś to oglądał wcześniej?
Na żadne druciarstwa typu ciemne szyby bym się nie łapał... na fotach wyglądało ok. Błotniki z tyłu zmieniane (lewy nie ma dziury na antene-to mi się akurat spodobało), po czasie wyszło że tylna belka krzywa, podbita lekko podłużnica (właśnie się robi-nowa zawiecha,hmm...używka rzecz jasna) cała reszta spoko - nieduża dziura pod nogami pasażera, reszta jakby prosta... no i pęknięta w pól przednia szyba z wyłażącą szpachlą w lewym górnym podszybiu (woda przy dużych opadach ciekła po słupku... w środku...czy to było po dachu???) Ogólnie zaniedbane zawieszenie. Silnik przy 230tkm dostał gaz (jeszcze na gwarancji) i na to się złapałem... Standardowo tylne nadkola (już zrobione na rep.z accorda), tłumik, i parę dupereli. Urzekła mnie też tapicerka welurowa (jakoś skóry mi nie pasują) - stan ok bez przetarć. Kiera i lewarek wytarte - jaki przebieg może to sugerować?
Odpowiedz
#6
Witamy kolege Uśmiech
Dodaj jakieś fotki do galerii i opisz autko.
Odpowiedz
#7
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
czesc,
te reperaturki to z ktorego accorda ?


[/quote]

Witam!

Kręciliście sobie zwałe na forum używek z kolesia który pisał o skrzyni KICK-OFF. To właśnie egzemplarz z Tucholi, wcześniej z Mrągowa, a jak mu gaz tam zakładali to przybył chyba z wawy (nr.rej.WZ93913). Ktoś to oglądał wcześniej?
Na żadne druciarstwa typu ciemne szyby bym się nie łapał... na fotach wyglądało ok. Błotniki z tyłu zmieniane (lewy nie ma dziury na antene-to mi się akurat spodobało), po czasie wyszło że tylna belka krzywa, podbita lekko podłużnica (właśnie się robi-nowa zawiecha,hmm...używka rzecz jasna) cała reszta spoko - nieduża dziura pod nogami pasażera, reszta jakby prosta... no i pęknięta w pól przednia szyba z wyłażącą szpachlą w lewym górnym podszybiu (woda przy dużych opadach ciekła po słupku... w środku...czy to było po dachu???) Ogólnie zaniedbane zawieszenie. Silnik przy 230tkm dostał gaz (jeszcze na gwarancji) i na to się złapałem... Standardowo tylne nadkola (już zrobione na rep.z accorda), tłumik, i parę dupereli. Urzekła mnie też tapicerka welurowa (jakoś skóry mi nie pasują) - stan ok bez przetarć. Kiera i lewarek wytarte - jaki przebieg może to sugerować?
[/quote]

Odpowiedz
#9
Witam.

Repy z accordaII. Podobno jedyne co można przypasować w miarę normalnie. Wydaje mi się że są odrobinę mniej głębokie, nie wiem jak się sprawa ma przy większych kołach. Mam 15" 225/65(?) i jest ok. Jak odbiorę z warsztatu to mogę wrzucić foty.
Odpowiedz
#10
To wrzucaj wrzucaj, czekamy z niecierpliwością. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości