Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumik końcowy
#41
Mam ten sam problem. Tłumik do wymiany. Też myślałem zrobić od podstaw na wzór oryginału. Bo teraz chodzi jak kompletny przelot..:/
Odpowiedz
#42
do 1500zł można sprawić sobie free flow exhaust w dowolnym wyglądzie, kwasówka , najlepszy przelot powietrza wiec po co sie bawic w same koncówki..
Odpowiedz
#43
Kto Ci to zrobi za 1500? Podrzuc firmę?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#44
Ja za 2 tygodnie jade 400km zrobić wreszcie porządek z końcowym,
dokładnie firma EL-TEC w okolicach Warszawy

robią tłumik na miejscu w ciągu ok 5 godzin,
końcowy komorowy do 2.2 kosztuje 900zł, w cenie montaż
Odpowiedz
#45
Mogę polecić firmę EL-TEC - robili mi do rajdówki cały wydech. Było to ponad trzy lata temu i od tamtej pory żadnego problemu z nim nie mam. Nie pamiętam tylko jaki był koszt.

Do Legendy kupiłem w czerwcu ten wydech końcowy: http://allegro.pl/tlumik-koncowy-honda-l...16884.html
Póki co bez zastrzeżeń, a i tłumikarz nie narzekał na montaż, więc chyba bez tragedii jak za tą cenę.
Odpowiedz
#46
Witam. Była mała przerwa. Co do wydechu. Mogę polecić dobrego mechanika. Wróciłem pewnego dnia z trasy(praca) i mechanik mi oznajmił że zrobił mi wydech.. Uśmiech Że nie będę już straszył otoczenia. Owinął nową blachą wydech i powiem szczerze że już dawno nie czułem takiego zadowolenia i w pełni odpoczynku wracając po pracy do domu. Mało jeszcze tego. Miałem odwieczny problem z czujnikiem ktoś włączał mi non stop wentylator i tak zjadł dwa akumulatory.(temat do innego działu) sorry Ale tak z rozbiegu napisałem.. Ale już mam święty spokój. Uśmiech)) przy okazji świeża fota od razu leci. Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy Hondy Legend.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#47
(10-09-2015, 14:32 )pandrummer1 napisał(a): Kto Ci to zrobi za 1500? Podrzuc firmę?

koleżka ma zakład koło Świdnika i robi takie rzeczy jak chce dam ci nr
Odpowiedz
#48
Zdecydowałem sie na free flow exhaust full kwasówka, już sie doczekać nie moge Oczko od poniedziałku start roboty                


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#49
(09-09-2016, 19:43 )chickenlbn30 napisał(a): Zdecydowałem sie na free flow exhaust full kwasówka, już sie doczekać nie moge Oczko od poniedziałku start roboty

Trzeba jeszcze dołozyc jeden tłumik przelotowy bo deka za głośno
http://allegro.pl/rm01-sportowy-przeloto...75889.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości