Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumik końcowy
#21
Tłumik u siebie mam z AUDI 2.8 koszt 133zł. Pasuje idealnie.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#22
z Audi 2.8 masz tylko puszkę reszta jest dorabiana włącznie z wnętrzem tłumika.
Odpowiedz
#23
(08-17-2013, 0:44 )Karolkovy napisał(a): W trzech zakładach w Warszawie słyszłem że to nie taki,że się nie da,że jak dorabiać to 200zł...ostatecznie znalazłem zakład gdzie za 150zł został wymieniony końcowy wraz z dalszą częśćią tłumika środkowego.Da się? ;p

Karolkovy napisz proszę na forum które zakłady nie chciały się tego podjąć i w którym ci to zrobili (w koncu od tego jest forum). Właśnie mnie czeka to samo i też musze znaleźć zaklad który mi to zrobi.
Odpowiedz
#24
(01-21-2014, 22:26 )pepesh napisał(a):
(08-17-2013, 0:44 )Karolkovy napisał(a): W trzech zakładach w Warszawie słyszłem że to nie taki,że się nie da,że jak dorabiać to 200zł...ostatecznie znalazłem zakład gdzie za 150zł został wymieniony końcowy wraz z dalszą częśćią tłumika środkowego.Da się? ;p

Karolkovy napisz proszę na forum które zakłady nie chciały się tego podjąć i w którym ci to zrobili (w koncu od tego jest forum). Właśnie mnie czeka to samo i też musze znaleźć zaklad który mi to zrobi.

Odmawiały wszystkie mniejsze zakłady w okolicach Włoch(w autoryzowanym Hondy nie pytałem)w Ipaco przy ul Traktorzystów cena z kosmosu.Chcieli sprzedać swój(mój kupiony się podobno nie nadawał)plus robocizna co wychodziło ok 500zł.Zrobiłem to w zakładzie przy ul Piotra Wysockiego.Duży szyld Wulkanizacja z nr telefonu 22 499 47 06 -obok Feu Verta .Pierwsze słowo po opisaniu tego co potrzebuję zabrzmiało-nie ma problemu...i problemu nie było.Po moim doświadczeniu śmiało mogę tych Panów polecić!
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#25
Dzięki za odpowiedź Karolkowy.
Pozwole sobie trochę sarkastycznie zauważyć, że zawsze znajdzie się jakiś uczciwy Polak, który wszystkim innym psuje koniunkturę. Takich musimy promować.
Odpowiedz
#26
Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym tłumikiem?
http://allegro.pl/tlumik-koncowy-honda-l...16884.html
Chciałbym niedługo wymienić a szczerze mówiąc nie chce mi się za bardzo bawić w kupowanie innego i przerabianie
Odpowiedz
#27
Wczesną wiosną tego roku kupowałem tłumik końcowy do swojej KA9, jak twierdził sprzedający był robiony przez profesjonalny zakład, był używany przez miesiąc na aucie a potem zmienił na oryginalny. Ten który kupiłem wygląda bardzo podobnie do tego co na tej aukcji.

Zaryzykowałem, kupiłem za 400 zł i jestem zadowolony. Gruuba blacha, widać że porządnie zrobiony, lekko basowe brzmienie, inne niż na oryginale, no ale sorry, nie mam milionów na koncie więc nie zgłupiałem jeszcze aby wydawać 2200 za oryginalny z ASO ;]
Odpowiedz
#28
Nie podobaja mi sie te zagięte końcówki... co to do tdi?
Odpowiedz
#29
Końcówki zawsze można uciąć i dospawać jakąś końcówkę bardziej pasującą wizualnie do auta.
Nadal wyjdzie "nieco" taniej od sztuki z ASO.
Odpowiedz
#30
No tak. A sam tłumik pasuje p&p czy jakies kombinacje są potrzebne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości