Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie!
#1
Siemka mam na imie Daniel pochodze z Ostrowca Swietokrzyskiego (kolo Kielc), ale aktualnie mieszkam poza granicami Polski, mianowicie w Norwegii miasto Bergen. Jestem chyba najmlodszy na tym forum, mam na ta chwile 20lat, od ostatniego czasu mysle nad kupnem wlasnie Hondy Legend III i dlatego zawitalem na to forum. Mam nadzieje ze bedziemy sie dobrze bawic na forum Uśmiech Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
I oto Daniel chodziło Oczko Napisz czym sie zajmujesz w Norwegii i jak tam wygląda rynek legendów. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Aktualnie sie jeszcze ucze, ale to juz praktyki platne wiec swoja kase mam, a w przyszlosci bede pracowac jako spawacz na platformach, a co do rynku legendow to jak na ta chwile jest 5 ofert, jesli ktos chce sobie poogladac to podam link do cos w stylu allegro norweskiego - http://www.finn.no/finn/car/used/result?...MODEL=1090 tylko tak nie jestem do konca pewien czy automat zda sprawe bo jezdze jak do tej pory tylko manualem i tak jakos nie mam przekonania :p


Ps jesli chodzi o przeliczenia korony na zlotowke to 1kr - ok 50gr
Odpowiedz
#4
Wybór może nieduży, ale ceny konkretne - jak to w Skandynawii Oczko

Fajne te II geny!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#5
Witaj. Ceny macie kosmiczne. Najmłodszy nie jesteś Uśmiech
Odpowiedz
#6
(11-23-2011, 20:09 )jarolissimus napisał(a): Witaj. Ceny macie kosmiczne. Najmłodszy nie jesteś Uśmiech

Właśnie, bo najmłodszy to tu jestem ja i ZIBI Diabeł

Odpowiedz
#7
Witaj na forum.

a kolegom polecam przejrzeć ogłoszenia z Danii - tam jest kosmos z podatkami, które należy zapłacić przy rejestracji auta.
v6
Odpowiedz
#8
(11-24-2011, 4:38 )Legend95 napisał(a): Witaj na forum.

a kolegom polecam przejrzeć ogłoszenia z Danii - tam jest kosmos z podatkami, które należy zapłacić przy rejestracji auta.


W norwegii to samo, tylko masakra jest jak chcesz samochod kupic poza norwegia i zarejestrowac w norwegii... placisz clo o wartosci prawie 100% wartosci samochodu wiec wogole sie nie oplaca sciagac, lepiej kupic na miejscu.
Odpowiedz
#9
Albo kupic w Polszy i przewieźć jako mienie przesiedleńcze?
Odpowiedz
#10
(11-24-2011, 5:59 )Peter napisał(a): Albo kupic w Polszy i przewieźć jako mienie przesiedleńcze?

o takiej opcji nie slyszalem zeby ktos tak zrobil... ale jak tu mieszkam jakies 6 lat to nadal moge tego uzywac.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości