Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto jeszcze kupować Legenda z 98 roku?
#21
Bez urazy, ale LS400 wygląda jak sprzęt dla emeryta. A legendami u nas jeżdżą renciści Uśmiech
Odpowiedz
#22
Chłopaki a przy jakim przebiegu wymienia się rozrząd?

Czy ktoś wymieniał sprężarkę klimy? bo w aucie które ogladalem podobno coś padło w sprężarce i zdjęty jest pasek.

Szyba też do wymiany (ma małe wyszczerbienie, porysowana)
Skóry wyglądają na mocno zużyte.

Auto chyba całkiem niezły stan.
Odpowiedz
#23
(11-26-2011, 6:50 )User019 napisał(a): Chłopaki a przy jakim przebiegu wymienia się rozrząd?

Czy ktoś wymieniał sprężarkę klimy? bo w aucie które ogladalem podobno coś padło w sprężarce i zdjęty jest pasek.

Szyba też do wymiany (ma małe wyszczerbienie, porysowana)
Skóry wyglądają na mocno zużyte.

Auto chyba całkiem niezły stan.

ja tam mogę się wypowiedzieć odnośnie przedniej szyby
koszt nowej najtaniej znalazłem za 490zł Pilkingtona z pasem przyciemniającym - cena bez montażu (montaż 120-150zł)
tak dla sprostowania
jest tylko jedna szyba
tylko jednego producenta
tylko w jednej wersji z pasem
do Legenda 96-99
jeśli ktoś powie że ma różne wersje szyb to znaczy że patrzy na II gen
już to przerabiałem i tylko paru było ogarniętych sprzedawców ;/
Odpowiedz
#24
(11-26-2011, 6:50 )User019 napisał(a): Chłopaki a przy jakim przebiegu wymienia się rozrząd?

Czy ktoś wymieniał sprężarkę klimy? bo w aucie które ogladalem podobno coś padło w sprężarce i zdjęty jest pasek.

Szyba też do wymiany (ma małe wyszczerbienie, porysowana)
Skóry wyglądają na mocno zużyte.

Auto chyba całkiem niezły stan.

Mam to samo z klimą, najprawdopodobniej łożysko - zobacz na forum wątek o tej przypadłości. Szybę wymieniałem w G2 (pilkington) - wyjęcie przodu i tyłu (tył był dobry, tylko wyciągany żeby usunąć ognisko rdzy)+ wstawienie 700zł. Rozrząd jeśli nie masz potwierdzonej wymiany to zgaduj-zgadula. Myślę że co 100k trzeba zmienić. Zużyte skóry... ktoś je mocno marszczył Uśmiech
Odpowiedz
#25
a producent co ile zaleca wymianę rozrządu?

Auto 160 tys przebiegu i raczej to oryginał, przeglądy w ASO
Odpowiedz
#26
W instrukcji mojego Legenda jest napisane, że pasek wymienia sie co 144 tys. km lub 72 miesiące.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#27
dalem sobie spokój z tym legendem. mimo ze auto 99 rok to stylistycznie wnetrze i zewnątrz jak 91 rok. To mi nie odpowiadało
Odpowiedz
#28
Czyli z Legend95 sie nie pomylilismy Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#29
hmm legend III stylistycznie jak z 91r? Ciekawa opinia.
Proponuje zakupić nowszą corollke, tzn Auris i cieszyć się ze stylistycznego zapożyczenia z poloneza Uśmiech
Bedzie nowocześnie i z nutką patriotyzmu.
Uśmiech
@matti rzeczywiscie mieliscie racje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości