Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile miejsc w aucie - pasy?
#1
Witam Panowie,
Dziś zauważyłem, że w moim samochodzie nie mam pasów lędźwiowych dla środkowego pasażera z tyłu.
Pytanie - czy były takowe montowane?
Samochód mam zarejestrowany na 5 osób, a w samochodzie pasów jest dla 4. Mam instrukcję od Acury i tam są w/w pasy, nie wiem jak w Hondzie.
Jak to u Was wygląda?
PZDR
Legend 3,2 '95r. TYCHY
Odpowiedz
#2
sa , powinny byc
u mnie schowane są , wcisniete miedzy kanape a oparcie, bo używane chyba raz na całe życie hondy ...


(11-24-2011, 1:58 )peys napisał(a): Witam Panowie,
Dziś zauważyłem, że w moim samochodzie nie mam pasów lędźwiowych dla środkowego pasażera z tyłu.
Pytanie - czy były takowe montowane?
Samochód mam zarejestrowany na 5 osób, a w samochodzie pasów jest dla 4. Mam instrukcję od Acury i tam są w/w pasy, nie wiem jak w Hondzie.
Jak to u Was wygląda?
PZDR

Odpowiedz
#3
Czyli czeka mnie wywalanie kanapy, patrzyłem między siedzenie a oparcie i ani pasa, ani zapięcia, dziwne...
Legend 3,2 '95r. TYCHY
Odpowiedz
#4
MOże ktoś wymontował, bo woził tylko 4 osoby. Jaki masz kolor tapicerki?
Odpowiedz
#5
(11-24-2011, 3:39 )Peter napisał(a): MOże ktoś wymontował, bo woził tylko 4 osoby. Jaki masz kolor tapicerki?

Mam szary kolor.
Ale w jakim celu ktoś by to wykrecał? ja bym tego nie ruszał...
Muszę to rozebrac bo mi to spokoju nie daje...
OT - termostat od Ciebie - igła, chodzi jak lala. Jak rozpakowałem, myślałem, ze to nówka - Dzięki za dobry deal!
Legend 3,2 '95r. TYCHY
Odpowiedz
#6
albo schowane albo zdemontowane, fabrycznie na Europę szły z tyłu pasy.

Czemu je zdemontować?

bo suwają się po kanapie i nie da się ich skutecznie schować bez ruszania siedzenia-sam o demontażu myśałem

peys Twoja Legenda to ta serwisowana w JKK?
v6
Odpowiedz
#7
(11-24-2011, 4:40 )Legend95 napisał(a): albo schowane albo zdemontowane, fabrycznie na Europę szły z tyłu pasy.

Czemu je zdemontować?

bo suwają się po kanapie i nie da się ich skutecznie schować bez ruszania siedzenia-sam o demontażu myśałem

peys Twoja Legenda to ta serwisowana w JKK?

Zanazłem Zawstydzony nie wytrzymałem i poszedłem zdjąc kanapę, były pozwijane pod kanapą, więc koledzy macie rację.

Hehe chciałbym, żeby moja Hania tam się serwisowała... niestety puki co nie jest. Apropos, szukam kogoś, kto zna się trochę na tych silnikach.
Moim zdaniem jest dmuchnięta uszczelka (nie bulga, nie grzeje się, ale kopci w okolicach głowicy (kierowcy) i dymi na biało, jakby był wiecznie zimny... jeśli znacie kogoś to będe wdzięczny za namiar...
po zimie lanuję również gruntowny remont blacharsko lakierniczy, tez szukam fachowca...
Autko zostało kupione u katowickiego dealera Hondy i tam serwisowana, potem w Bytomiu i dwa lata od kupna wpisy w książce sie niestety konczą...
Legend 3,2 '95r. TYCHY
Odpowiedz
#8
Zapraszam do Łodzi mam tu dobrych speców od Legenda.
Odpowiedz
#9
(11-24-2011, 4:54 )peys napisał(a): Zanazłem Zawstydzony nie wytrzymałem i poszedłem zdjąc kanapę, były pozwijane pod kanapą, więc koledzy macie rację.

Hehe chciałbym, żeby moja Hania tam się serwisowała... niestety puki co nie jest. Apropos, szukam kogoś, kto zna się trochę na tych silnikach.
Moim zdaniem jest dmuchnięta uszczelka (nie bulga, nie grzeje się, ale kopci w okolicach głowicy (kierowcy) i dymi na biało, jakby był wiecznie zimny... jeśli znacie kogoś to będe wdzięczny za namiar...
po zimie lanuję również gruntowny remont blacharsko lakierniczy, tez szukam fachowca...
Autko zostało kupione u katowickiego dealera Hondy i tam serwisowana, potem w Bytomiu i dwa lata od kupna wpisy w książce sie niestety konczą...


pytam bo prawdopodobnie kupiłeś moją EX Legend.
v6
Odpowiedz
#10
Kupiłem ją z Chrzanowa, jeśli to coś naświetli


Legend 3,2 '95r. TYCHY
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości