Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój nieszczęsny parch
#1
Na prośbę zainteresowanych nadkolami z accorda i tak ogólnie...                    
                   
Jaki przebieg po wytarciu kiery sugerowaliby spece?
Odpowiedz
#2
Po wytarciu kiery to ze 3 stówki. BTW: Ale masz fifę z tyłu Oczko
Odpowiedz
#3
Dzięki za info, czujnik VVS nie działał jakiś czas (po poprzednim wł.) więc całkiem możliwe... Fife, hehe strasznie wyeksponował spawacz pod moją nieobecność Smutny Zwykły stary remus...
Odpowiedz
#4
Kierownica ładnie wytarta. Może jakiś nerwus jeździł tym Legendem? Uśmiech
Odpowiedz
#5
prezentuje się całkiem dobrze, na parcha nie wyglądaJęzyk
Zycze, żeby jak najmniej już zaskakiwał i nie robił przykrych niespodzianek.Uśmiech
Odpowiedz
#6
(11-24-2011, 6:04 )jarolissimus napisał(a): Kierownica ładnie wytarta. Może jakiś nerwus jeździł tym Legendem? Uśmiech

Taa, zboczeniec pewnie do tego - lewarka nie fotografowałem, bo skórę zdjął prawie do końca Uśmiech
(11-24-2011, 6:59 )adixi1 napisał(a): prezentuje się całkiem dobrze, na parcha nie wyglądaJęzyk
Zycze, żeby jak najmniej już zaskakiwał i nie robił przykrych niespodzianek.Uśmiech

Dzięki, wygląd może być ale jeszcze dłuuugie zimowe wieczory do spędzenia przy niej. A i tak padaka... Zastanawiam się nad kolejnym egzemplarzem, ale szkoda mi trochę pieniędzy włożonych w to truchło... Gdyby ktoś był chętny...(Yogi-jak ze sprzedażą? są potencjalni kupcy?) Cholera, najbardziej szkoda byłoby mi chyba weluru przy ew.sprzedaży. Póki co nie spotkałem się z opcją bez skór.
Odpowiedz
#7
A co tak się na welur uparłeś?
Odpowiedz
#8
Kowal jakbys chciał coupetke to jest u mnie w miescie jedna niedrogo do sprzedania.
Odpowiedz
#9
Kwestia gustu. Osobiście skóra mi estetycznie nie pasi. Jest jakaś, sam nie wiem -tandetna raczej nie bo próbę czasu jakoś wytrzymuje, ale nie kupiłbym... Wiem, wiem może to zboczenie bo to tylko fotel i jest grzany więc w czym problem? Może jest jak gdzieś tu czytałem wygodniejszy. Jest i na skórę bym zamienił tylko i wyłącznie w innych zestawieniach kolorystycznych, chociaż czarna jest ok to materiał nie ten...
(11-24-2011, 7:44 )adixi1 napisał(a): Kowal jakbys chciał coupetke to jest u mnie w miescie jedna niedrogo do sprzedania.

http://otomoto.pl/honda-legend-C21837923.html ? Mam nadzieję że nie tą... Ogólnie coupe byłoby fajne gdyby nie negro-dildo, i wąski grill, bo nakładkę tylnej klapy (jak dla mnie przerost formy nad treścią) widziałem że zdjąć można. Czy da się wrzucić przód od sedana? Moim zdaniem jest ładniejdszy...
Odpowiedz
#10


OMG, przód od sedana??? Wszystko ma inne proporcje, błotniki, maska, lampy, zderzak, progi, nadkola. Nie widzialem jeszcze takiego swapa O matko A co do tylnej lotki w coupecie, masz duży wybór: poliftowa, przedliftowa, brak. Czego dusza zapragnie.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości