Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój nieszczęsny parch
#11
(11-24-2011, 8:22 )Peter napisał(a): OMG, przód od sedana??? Wszystko ma inne proporcje, błotniki, maska, lampy, zderzak, progi, nadkola. Nie widzialem jeszcze takiego swapa O matko A co do tylnej lotki w coupecie, masz duży wybór: poliftowa, przedliftowa, brak. Czego dusza zapragnie.


no to proszę Duży uśmiech

[Obrazek: 2434_20-1.jpg]


co do welura... ja gówniarz jestem, ale kiedyś była czasy, że welur był bardziej exkluzywny aniżeli skóra bo był poprostu droższy w produkcji

spierać się nie będę bo to indywiduum. W Legendzie wolę skórę, na codzień wolę welur/materiał bo zadek w garniturze tak nie jeździ Oczko
Accord jest skórkowy.... miałem akcję prócia guzików ze spodni bo się okazało, że mogę jeżdzić w jednej parze Szczęśliwy

Cóż, potwierdza się tylko, że Legend kupiony za kwotę 10 tysi i niżej to najczęściej mocno nakładowe egzemplarze. Ja sobie mówię, że warto choć przeczy to rozsądkowi(budżetowi).
v6
Odpowiedz
#12
Heheh, właśnie przeglądałem galerię (coupe i sedan obok siebie) i fakt, taki swap byłby... majstersztykiem lub totalnym badziewiem. Co nie zmienia faktu, że nad wyraz ciekawym. Wszystko przez grill. Czemu kitajce nie zrobili bardziej agresywnej coupe zamiast sedana? Może to przez tę bawarską szlachtę...
Co do coupe, czeka na mnie sapporo mk1, trochę ją zaniedbałem... Legend bardziej zacny
(11-24-2011, 8:48 )kowal napisał(a): Heheh, właśnie przeglądałem galerię (coupe i sedan obok siebie) i fakt, taki swap byłby... majstersztykiem lub totalnym badziewiem. Co nie zmienia faktu, że nad wyraz ciekawym. Wszystko przez grill. Czemu kitajce nie zrobili bardziej agresywnej coupe zamiast sedana? Może to przez tę bawarską szlachtę...
Co do coupe, czeka na mnie sapporo mk1, trochę ją zaniedbałem... Legend bardziej zacny

No i proszę. Da się. Kierownik to skąd wytrzasnął? Jak tak, to może pomyślę nad coupe - czy silnik/skrzynia/zawiecha jest ta sama? Co do aut niżej 10k osobiście potwierdzam. Dałem 5,5 i drugie tyle wsadziłem. Końca nie widać. Na mobile dobry egzemplarz 2-3k eu. Moim zdaniem warto. Też jestem gówniarz, bo się WPAKOWAŁEM w szrota i brnę dalej. Niby nie każdego stać wydać z marszu 15k na auto w kit (poza trasą tylko dla przyjemności). Ale w tym przypadku taniej to drożej...


[LEGEND95] moderacja wulgaryzmów.

Uwaga: Kowal, bez słów wulrgarnych też można wyrazić negatywne emocje. Narazie bez ostrzeżenia.
Odpowiedz
#13
Jednak dłużej się przyglądając stwierdzam że przód sedana nie pasuje do bryły coupety. Po prostu sedan jest ładny, coupe też. Są inne. Podobne, ale te drobne detale wyróżniają je w specyficzny sposób. Peter, zwracam honor, pomysł po ch..u. Coupe jest bardziej opływowe, a maska sedana zbyt wypukła żeby to wyglądało...
Odpowiedz
#14
Prezes co Ty piszesz o garniturku. Przecież Ty dresiarz jesteś Oczko A dres na skórze fajnie skreczuje Uśmiech Kowal co racja to racja. BTW: bez bluzgów prosze na forum, nawet tych wykropkowanych.
Odpowiedz
#15
(11-25-2011, 0:46 )Peter napisał(a): Prezes co Ty piszesz o garniturku. Przecież Ty dresiarz jesteś Oczko A dres na skórze fajnie skreczuje Uśmiech Kowal co racja to racja. BTW: bez bluzgów prosze na forum, nawet tych wykropkowanych.

Mea culpa, przepraszam ale uderzyłem się mocno w głowę i mam lekkiego shake'a.
Odpowiedz
#16
Kowal ta cpupetka o której wspominałem to nie ta z linku co podałeś. W o wiele lepszym stanie ale za naprawde nie duze pieniążki.
Odpowiedz
#17
Szczerze, to nie wiem czy cokolwiek z tego nurtu kupię jeszcze w polsce, chyba że z udokumentowanym pochodzeniem i kwitami z serwisów/sklepów. Ale obejrzeć nie zaszkodzi Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości