Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z alarmem
#1
Słuchajcie, w manualu wyczytałem, że alarm po zamknięciu auta po 15 sek sie uzbraja, i potem np. otwarcie drzwi czy maski nie z kluczyka powduje jego włączenie. U mnie jest tak, że po tych 15 sek jak otworzy się drzwi klamką od środka jedyne co słychać to takie cykanie jakby przerywacza od kierunków tyle że szybsze. Ani klakson nie dzwoni ani światła nie mrugają...co może być przyczyną? Uśmiech pzdr
Odpowiedz
#2
Sprawdż czy syrena alarmowa jest włączona (kluczykiem specjalnym).
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
czyli jak ? Uśmiech aha i wszystko co powinno dawać sygnały alarmu (klakson, kierunki i światła) przy zwykłym użytkowaniu działa dobrze
Odpowiedz
#4
na pewno masz oryginal alarm z takim imobiliserem ale pałeczka przytykana po lewej stronie od kiery?

skoro tak to jeszcze diagnoza pozostaje z manualem. Możliwe, że idzie sygnał, ale przekaźnik nie puszcza prądu.
v6
Odpowiedz
#5
jaka pałeczka?
Odpowiedz
#6
częścią składową oryginalnego security systemu na rynek EDM jest imobiliser, zazwyczaj ma postać wąskiej zapalniczki"

bo rozumiem, że kluczyk z napisem Legend i guziczkiem też masz?
v6
Odpowiedz
#7
pewnie, kluczyków mam w sumie 5, dobra to jak naprawić alarm żeby wył kiedy trzeba ? Oczko jeśli chodzi o instrukcje i sekcje troubleshooting to wynika z niej że problem tkwi w Control Unit Input
Odpowiedz
#8
no to do wymiany Uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości