Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam !
#1
Witam wszyskich posiadaczy Legenda, w niedziele stałem się również posiadaczem Legenda 95 4d z manualną skrzynią biegów. Mam nadzieje że forum pomoże mi w eksploatacji nowego nabytku Ninja
Odpowiedz
#2
witamy szanownego kolege.
Oczywiście, że pomożemy Uśmiech
Aha, Gratuluje zakupu Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Hej, gratuluje zakupu :-)

A skąd jesteś?
Odpowiedz
#4
Witam i pozdrawiam, czekamy na zdjęcia i więcej info.
Odpowiedz
#5
Jestem z Pleśnej(okolice Tarnowa) Fotki na szybko : http://imageshack.us/g/268/dscn0134x.jpg/ Koło autka jest troche roboty ( przetarta kierownica, nie działający centralny, świecące kontrolki i kilka pierdółek) Muszę je ogarnąć, cieszyć się furą i mieć nadzieje że mnie nie zje finansowo Zawstydzony
Odpowiedz
#6
Czesć! Gratulacje i pokaż jak wygląda Uśmiech
O! kupiłes tą z Rzeszowa z nietypową instalacja audio Uśmiech

W ogłoszeniu i na zdjęciach wygląda na zadbaną.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
Nie byłem wcale na kupnie, ale przeglądam codziennie ogłoszenia hondy i trafiła się ta, długo się nie zastanawiając pożyczyłem kasę i kupiłem auto :>

jest problem z tym audio , bo czasem odcina głośniki, ale audio gra naprawdę konkretnie, za czasów jej założenia kosztowało 6tys zł, muszę troche podłubać i mam nadzeje że ją naprawie Uśmiech
Odpowiedz
#8
Pozdrawiam i wytrwałości ! Uśmiech
Odpowiedz
#9
jak bedziesz wrzucał wiecej fotek to opisz dokładniej autko bo ciekaw jestem w jakim jest stanie. Cena była naprawde kusząca.
Odpowiedz
#10
Witaj. Oczywiście, że pomożemy Ci w eksploatacji. Możesz nam ją pożyczać Uśmiech Widzę oryginalne dywaniki. Z Legenda są?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości