Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura 3.2TL UA1 3.2v6 95'
#1
Są i zdjęcia, lichej jakości, auto nieumyte, zdjęcia robione telefonem przy słabym świetle, ale są!

Model: Acura 3.2TL
Nadwozie: UA1 (chyba)
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1995/1996
Przebieg: 185 000
Skrzynia: Automat
Który własciciel: przynajmniej 4
Kraj zakupu/pochodzenia: Polska/USA
Modyfikacje: Felgi 18'
Plany wzgledem pojazdu: doprowadzić go najpierw do dobrego stanu, a potem do bardzo dobrego i w takim go utrzymać

   
   
   
   
   

Jeśli byście podpowiedzieli jak zrobić żeby na stronie pokazywały się od razu duże zdjęcia to poprawię, nie jestem biegłym forumowiczem. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
uuu ładniutka, z zewnątrz Uśmiech No i ten brak ramki ehhhhh

ale środek to bym wrzucił z legenda - czarny Uśmiech
Odpowiedz
#3
(12-03-2011, 4:49 )moran napisał(a): uuu ładniutka, z zewnątrz Uśmiech No i ten brak ramki ehhhhh

ale środek to bym wrzucił z legenda - czarny Uśmiech

Mi się ten kolor podoba, ale jak widać skóry już nie są nowe. W dalekiej przyszłości zaplanowana renowacja, póki co masa innych wydatków.
Odpowiedz
#4
mi bardziej chodzi o tunel srodkowy niz sam kolor, nie podoba mi sie te rozdzielenie deski od tunelu , jak w civikach 5g tzw tunel krótki

to ja się pochwalę, bo komu jak nie Wam drodzy forumowicze, że moj wydatek najbliższy to "nowy" silnik Uśmiech
wszystko inne musiałem odłożyć na później, a w kolejce maglownica i regeneracja zawieszenia, nawet chyba zimówki sobie daruje nowe na tą zimę i jakieś na przebujanie kupie, zanim nie doprowadzę zawieszenia do porządku. Wiosna i lato - blacharka. Taki jest plan... ufff od razu lepiej Oczko
Odpowiedz
#5
Moran! A kto bogatemu zabroni? Oczko
Odpowiedz
#6
No no, konkret furka, jak szukałem dla siebie to tez o takim myślałem. Felunek tez konkret widze, a jak z komfortem na 18stkach??
Odpowiedz
#7
Peter - jak bym byl taki bogaty to bym się nie cackał tak z tym panelem klimatyzacji od Ciebie Uśmiech
Odpowiedz
#8
Moran - pamietaj, że bogaty to i chytry zarazem Oczko
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi o komfort przy tych felgach, to jadąc spokojnie, dajmy na to po mieście 50, na trasie 90-100 tragedii nie ma, wg mnie jedzie się komfortowo. Felgi co prawda z niższej półki cenowej i z jakością to średnio wypadają, chrom się trzyma nawet, ale krzywią się. Z tyłu mam co prawda cieńsze oponki niż z przodu (tył 235/35, przód 225/40) i jakieś dziury czy studzienki z tyłu są fatalnie odczuwalne. Amortyzatory raczej są dobre. Drążek stabilizatora nie jest zamontowany i przez to trochę mi dupą rzuca jak wjadę szybciej w jakąś dziurę (to moja teoria, ale wydaje mi się logiczna). Jak się objawiają zużyte poduszki amortyzatora?
Odpowiedz
#10
Stukiem.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości