Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stabilizator
#1
Na diagnostyce powiedziano mi ze mam do wymiany tulejki podtrzymujace stabilizator na tyle. Czy orientuje sie ktos czy stabilizatory tylne z Legendy II i III roznia sie czy sa takie same ? bo znalazlem gumy do stabilizatora w inter carsie tylko ze do II tylko.
Odpowiedz
#2
wychylę się, na 90% jest taka sama.

W carsie jest o tyle dobrze, że możesz zmaówić i zwrotkę zrobić jak nie pasi.
v6
Odpowiedz
#3
Dzieki. Cena tez jest niska 6,50 tylko wiec moge zaryzykowac, majatku nie strace Uśmiech Pewnie jak bym dobrze poszukal to i z zupelnie innego auta by pasowaly. Mam nadzieje, ze w ogole na dobra czesc patrze "poduszka stabilizatora" bo jeszcze znalazlem "tuleje stabilizatora" ale patrzac intuicyjnie na zdjecia drazka to chyba mi o ta poduszke jednak chodzi.
Odpowiedz
#4
Jakie masz objawy wybitych tych tuleji, czujesz jakieś różnice w prowadzeniu ?
Odpowiedz
#5
Ogolnie to slysze stukanie z tylu ale to jest akurat wina lacznikow stabilizatora, ktore tez mam do wymiany a po za tym mam wrazenie jak by mi tyl troche zarzucalo, bujalo na boki na nierownosciach jak szybko jade ale to moze wina czegos innego bo nie znam sie dobrze.
Odpowiedz
#6
Tulejki niestety nie pasuja z modelu KA7/8. Ale zamowilem juz w aso, 60zl sztuka wiec przebicie ceny ladne Uśmiech
Odpowiedz
#7
A orientowałes sie może ile kosztują łączniki stabilizatora tył i czy pasują od czegoś innego?
Odpowiedz
#8
Akurat laczniki nie problem jest dostac wiec nie musisz szukac z innego auta. Ja kupilem w inter carsie cos ok 50zl za sztuke.
Odpowiedz
#9
Szukam tylnych tulejek stabilizatora do KA9. Ktoś coś? Cars nima, Auto-land nima, Gordon nima. Aso.....cena kosmos. Np Lącznik stabilizatora tył 450 /szt. one chyba ze złota.Ostatnio siadła mi pompka spr i zawory spryskiwaczy reflektorów.Zaworki po 169 a pompka 760. Kosmos.Ale wracając do tematu... Gdzie mozna dostać tylne tuleje do legend KA, albo od czego pasują?
Odpowiedz
#10
ted gum sprawdzałeś?
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości