Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film polski....propozycje
#11
http://www.youtube.com/watch?v=_duQLRYxNig
Odpowiedz
#12
(04-11-2013, 20:20 )kowal napisał(a): http://www.youtube.com/watch?v=_duQLRYxNig

Za to powinien być permanentny ban. Trzy razy się do tego zabierałem, jak pies do jeża, za trzecim razem dźwignąłem, ale już jestem innym człowiekiem. PS. Na trzeźwo nie przejdzie, pod wpływem też jest ciężko. Co to w ogóle było...? Dlaczego?
Odpowiedz
#13
Krzysztofie, to polski offowy film. Jeżeli odmienił Twoje życie to mam nadzieję że na lepsze. Nie wiem co byś powiedział na temat "Że życie ma sens", bo to dopiero jest rzeź... Pytasz dlaczego? Ja na to Ci nie odpowiem, mnie tam film się podobał. Może jesteś ortodoksyjnym katolikiem lub innej maści chrześcijaninem i uraziłem Twoje uczucia religijne, stąd Twój pomysł na ban permanentny. Ja nie mam nic przeciw, jeśli trafiłem na grunt palący na stosach za nieakceptowanie żydowskich bóstw. Jestem słowianinem, bardzo tolerancyjnym. Stąd ten link.
Odpowiedz
#14
Mi tam się podobał Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#15
Kowal, to był sarkazm z mojej strony. Ostatnie dwa pytania były retoryczne, nie miały w sobie żadnego wyrzutu, ani negatywego wydźwięku; miały mieć raczej żartobliwy charakter. Wiem, cieżko to wyczuć czytając posta, przepraszam, mój błąd. Film obejrzałem w całości, nie za pierwszym razem, przyznaję, ale za każdym razem wracałem. Oczywiście żadnych uczuć religijnych w to nie mieszamy, nie należy tego rozpatrywać w tych aspektach. Jestem przekonany, że znalazłoby się spore grono urażonych osób, ale ja do nich z całą pewnością nie należę. Absolutnie nie ma w tym wszystkim, ani tym bardziej we mnie, żadnych negatywnych emocji. Offowa sztuka filmowa rządzi się swoimi prawami, które albo się akceptuje, albo nie i trzeba z tym żyć. Oczko

Zwyczajnie nie byłem na to gotowy, nie miałem pojęcia w co się ładuję.
Odpowiedz
#16
Spox,
to były avatary, te z beczki
dlaczego je tam kisili to nie wiem, ale niektórzy głodują...
Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości