Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znow sie grzeje :)
#1
witam grzeje sie ale nie przegrzewa Duży uśmiech temp jest znacznie wiecej niz polowa ale nie wyzej...
odpowietrzalem Uśmiech kilka razy i juz jest ok ale mam problem weze sa twarde Uśmiech nie wiem jak powiedziec jak twarde ale dosc i nie wiem czy to tak ma byc ?? bo scisnac da rade ale tak do 1cm z obu stron palcem dalej nie da rady ...
przy odpowietrzaniu i normalnej temp wszystko bajka weza mozna zgiac az zatkac...
przy napuchnietych wezach odkrecam odpowietrznik to wywala nie wiem pare? czy powietrze ciezko okreslicUśmiech bo cisnienie jest wielkie ... na uszkodzenie uszczelek pod glowcia nie wyglada Uśmiech oleju wody nie bierze nie bombelkuje ... obroty w normie wszystko jak tralalaJęzyk ale tem ... czasami wiatraki sie nie zalaczaja to mnie martwi moze czujnik wiatrakow ? bo wszystko inne wymienione nawet przekazniki Uśmiech jak tak To pytam sie KTO MA CZUJNIK WIATRAKOW Uśmiech
Odpowiedz
#2
Szumki kombinujesz jak koń pod górę!
To co opisujesz to wyrażne objawy walniętej uszczelki. Nic nie pomogą Ci żadne czujniki.Walczysz z tym problemem już tyle czasu zamiast po prostu zrobić porządek z glowicami.
Nie pomogą szczere chęci z g...a gwiazdki nie wykręci.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
sluchaj wczesniej mialem ten sam problem Uśmiech ;p silnik poszedl sie $%^$^& kupilem nastepny Uśmiech trefny ;>
Odpowiedz
#4
Szumki nie denerwuj się na mnie ale to co opisujesz to z mojej długoletniej praktyki to objaw uszczelek. Jest albo krzywa głowica albo krzywy blok. Gdyby nie to, że po ostatniej V6-ce jaką robiłem mam głęboką niechęć do takiej roboty to bym Ci zrobił ten motorek.
A co z tym , który wymieniłeś? Przywież go do mnie i nie wierzę żeby nie można go było zrobić!
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#5
stary pekl blok Uśmiech wiec poszedl na czesci Uśmiech a ten nowy juz wszystko jasne Uśmiech heh Uśmiech uklad nie trzymal cisnienia pracy bo zjeb$%#%$#% sie korek chlodnicy 30 zl !! a taki problem ;/ juz jest wszystko Idealnie Uśmiech po prostu jak zakrecalo sie chlodnice to i tak korek nie trzymal szczelnosci i za szybko wywalal do zbiorniczka plyn i robily sie bable bo nie bylo cisnienia i plyn zaczol parowac Uśmiech takie buty ;/ i moglem sobie go odpowietrzac w nieskonczonosc i dlubac skakac i cudowac Uśmiech
Odpowiedz
#6
Witam, mam taki sam problem ,temperatura jest ok. awywala mi wode na wyrównawczy i odgłos tak jakby się gotowała
Odpowiedz
#7
sprawdz Uśmiech sobie korek Uśmiech no ale jeszcze jedno wywala ci wode na wyrownawczym kiedy ZGASISZ? autko wtedy buglotUśmiech i przelewa sie ?
Odpowiedz
#8
Jak zgaszę to bulgocze i syczy , na 99% to jest korek bo jak rozgrzewam autko to wcześnie wyrzuca płyn na zbiornik, zamówiłem już i się okaże, wiem na pewno że układ mam szczelny bo płyn mi zasysa jak stygnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości