Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gwinty,wydechy i inne badziewia
#1
Witam!

jestem tu nowy i mam nadzieje,że temat wrzuciłem w dobry dział ale do rzeczy.
zastanawia mnie brak zawieszeń gwintowanych,układów dolotowych, wydechowych i innych gratów nawet wśród japońskich firm do III generacji Legend.czy ja tak słabo szukam czy rzeczywiście jest aż tak źle w tej kwestii?


pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Nie wiem, może ktoś inny się wypowie, mam nadzieję, że pomogłem Szczęśliwy
Odpowiedz
#3
nabijasz sobie posty,fajnie...
czy ktoś jest w stanie pomóc? może graty od acury rl bez problemu podejdą?
Odpowiedz
#4
Szukam akurat sprężyn, ebay niemiecki, US i angielski w temacie seryjnych sprężyn niestety nic, za to sporo sprężyn "sportowych", obniżających >30mm. Nie wiem jak z zawieszeniem gwintowanym.
Co do części w US to wg Acura Legend.
Generalnie z częściami jest bardzo kiepsko.
Odpowiedz
#5
pare acur lata tam na gwintach k sport ale jak przeglądam oferte tej firmy to znaleźć nic nie mogę
Odpowiedz
#6
Nie nabijam sobie postów, miałem tak dobry humor, że się powstrzymać nie mogłem. Witaj na forum, nie zwracaj uwagi na mój nic nie wnoszący post, nie jest on złośliwy. Uśmiech Ale ja spamuję, nie piszę już nic.
Odpowiedz
#7
do Legendów i RL-ów jest bardzo mało części zamiennych i praktycznie brak tuningowych
jak chcesz przerabiać to legend II gen ale też nie poszalejesz
najlepsze do rasowania są silniki z serii J - acura TL / TSX 3.2L accord 3.0 mają Vtec-a i masę dedykowanych części rasujących (wydechy,cai,turbo kity,itp)
co do zmiany zawieszenia w sensie obniżenia proponuję rozejrzeć się za AIR RIDE cena około 3.5-4K montowane na twoich amorkach przy okazji zostają one zregenerowane ;D
Wtedy jak stawiasz auto to je kładziesz na ziemi a jak chcesz wjechać na krawężnik to sobie podnosisz ;P i nie musisz pajacować przy byle garbie/śpiącym policjancie stawiając furę za każdym razem w poprzek jezdni aby nie urwać dokładek lub miski ;D
Odpowiedz
#8
Jak by ktoś poszukiwał gwintu do KA9 to w sumie najtańszy jaki znalazłem jest tu:
http://bcracing.pl/legend-ka9-93-03/937-...acing.html
KA9 & LS400 Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
Ja kiedyś znalazłem gwinta na jakiejś stronie w usa za 530 dolców czyli nie tak źle tylko nie wiem jak z wysyłką i cłem. Jak zejdę ponownie stronkę to wrzucę linka
Odpowiedz
#10
Tamat już nie co przestarzały ale nie będe zakładał nowego. Chciał bym delikatnie obniżyć moją ka9. Zacząłem rozglądać się za sprężynami a konktetnie firmy AP p-40, t-30 niestety produkcja wstrzymana a magazyny pusteSmutny i w sumie cieżko co kolwiek dostac:/ ma ktoś jakies namiary na sprężyny obniżające do tego modelu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości