Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widziany/Widziana
alu z mazdy robi robotę!

ale pomarudzę...znaczek z Acury...dlaczego gold? Smutny
v6
Odpowiedz
Alu pochodzą z Subaru Imprezy WRX STI "Lanos" ale faktycznie w rx8 są podobne Uśmiech znaczek taki już był jak kupiłem ale w sumie mi się podoba Oczko

Dzięki Wszystkim za opinie ale jeszcze trochu pracy przy niej mnie czeka Oczko
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
Legend95, wytłumaczę kolegę, bo to jeszcze ja to nabroiłem - po prostu swego czasu nie mogłem znaleźć u nas grilla do coupety, więc ściągnąłem od chłopaków z ACURA-legend.com. Mieli akurat to na stanie, więc wziąłem. A felgi są z Imprezy STI GH, te od RX8 są ciut inne. Cieszę się, że auto trafiło w dobre ręce.
Odpowiedz
Shadows mijałem Cię dzisiaj około godziny 15:57 na rondzie Matecznego. Zauważyłem Cię już wcześniej jadąc koło rynku podgórskiego, a na rondzie miałem przyjemność przejechać obok kolejnej legendy... a rzadko się to zdarza...
Odpowiedz
Wojtek trzeba było trąbić Uśmiech Toczyłem się w deszczowy dzień Oczko Można kiedyś zrobić spota Legend w Krk ^^
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
Przyzna sie ktos do grafitowej lub szarej (nie wiem jaki to kolor) legendy kb1 dzisiaj 7,30 od zakopianki potem zjechal na wezel wielicki
pedzilem za KB1 bialym seatem Oczko
Odpowiedz
Pozdrowienia dla właściciela pofejsowej KA9 w Elblągu.Tablica NE
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
Przyznać się, kto zapierdzielał za mną "złotą" Legendą po dużej pętli bieszczadzkiej (21.08.2016) ? ;D
Na trasie Ustrzyki Dolne -> Cisna ?
Odpowiedz
http://www.tvn24.pl/opolszczyzna-niebezp...l#autoplay

1:08, chyba zielona KA9 polift
Odpowiedz
polift, tylko te przednie drzwi jakieś takie bez chromu....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości