Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widziany/Widziana
(12-29-2016, 0:15 )Lechu napisał(a): Przyznać się ktoś jeździ od niedawna srebrnym Legendem po Koninie ?

A to zależy co masz na myśli bo jest co najmniej jedna srebrna ka7 i jedna kb1. Chyba, że chodzi o ka8 to nie odnotowałem innej niż moja Oczko "Jeździ" od niedawna bo od początku listopada robiła się uszczelka pod głowicą, ale "jest" już dobrych parę lat (w moich rękach 2 z kawałkiem).
Odpowiedz
Chodzi mi o srebrną KA9 po lifcie Oczko
Odpowiedz
Oooo Duży uśmiech To nie miałem okazji spotkać
Odpowiedz
Jexdzi od niedawna bo 7 ma początku rejestracji ma Oczko
Odpowiedz
czy to ktoś z Was? Duży uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
v6
Odpowiedz
Sivy to KA8 Twoje to stoi czasem koło Paderewskiego ?
Odpowiedz
Zgadza się, a nawet na Moniuszki
Odpowiedz
To już wiem która, jak wracaliśmy z libacji z działek to oglądaliśmy. Masz za wąskie oponki za szeroko rozstawione Oczko łądna sztuka podobała mi się zawsze. Wcześniej widziałem ją na sprzedaż na karłowicza Oczko
Odpowiedz
A dawno ją oglądałeś? Bo od jakiegoś czasu jeździ bez dystansów i wygląda to nieco lepiej, chociaż fakt, że nadal niestety dość pokracznie Duży uśmiech I w sumie niewiele mogę na to poradzić bo mam opony 225 na feldze 7,5 cala, ale poluję na jakieś ładne 8" z dobrym et to jeszcze się troszkę poprawi.
Odpowiedz
Poszedlem biegac sobie dzis na Urysnowie a tu prosze....
Jedna kb1 CW..... na Dembego a po chwili kolejna WN.... na Wąwozowej! Jakby tego bylo malo tobw pt na obwodnicy Wawy widzialem tez kb1 na WCI......

Sie ich namnozylo ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości