Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widziany/Widziana
#21
Wczoraj (17.08) minąłem się z KA9 po lifcie w okolicach Zakopanego. Później z KB1 w okolicach Krakowa. Może któreś z aut jest na forum?
Odpowiedz
#22
Dziś w koninie widziano Legend coupe, blachy EDZ blachy dosyć zadbane Oczko
Odpowiedz
#23
(08-19-2012, 19:10 )Lechu napisał(a): Dziś w koninie widziano Legend coupe, blachy EDZ blachy dosyć zadbane Oczko

Lechu jakby co to EZD Oczko Srebrna?
Odpowiedz
#24
(08-18-2012, 20:54 )cactus napisał(a): Wczoraj (17.08) minąłem się z KA9 po lifcie w okolicach Zakopanego. Później z KB1 w okolicach Krakowa. Może któreś z aut jest na forum?

Jak koło zakopca i czarna legenda z przyciemnionymi szybami tył to chyba moje autko.... Uśmiech
Odpowiedz
#25
Nie pamiętam szyb, bo to była chwila, ale auto było czarne Uśmiech Machałem nawet Język
Tylko, czy jeśli to byłeś Ty, to nie zauważyłbyś drugiej takiej samej (czarna, przyciemniony 100% tył) na drodze? Język Chociaż fakt, że to był moment, bo jakoś mniej więcej na ostrym zakręcie się minęliśmy.
Odpowiedz
#26
(08-20-2012, 1:03 )Peter napisał(a):
(08-19-2012, 19:10 )Lechu napisał(a): Dziś w koninie widziano Legend coupe, blachy EDZ blachy dosyć zadbane Oczko

Lechu jakby co to EZD Oczko Srebrna?

Nom chyba bardziej złota była.
Odpowiedz
#27
(08-20-2012, 19:37 )cactus napisał(a): Nie pamiętam szyb, bo to była chwila, ale auto było czarne Uśmiech Machałem nawet Język
Tylko, czy jeśli to byłeś Ty, to nie zauważyłbyś drugiej takiej samej (czarna, przyciemniony 100% tył) na drodze? Język Chociaż fakt, że to był moment, bo jakoś mniej więcej na ostrym zakręcie się minęliśmy.

Całkiem możliwe że nie zauważyłem...O matko
Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać tylko tyle że rozpraszała mnie moja towarzyszka obok Duży uśmiech
Odpowiedz
#28
W takim wypadku można wybaczyć Oczko
Odpowiedz
#29
ZNowu spotkałem tą samą legend EZD na chromowanych felgach . Stoi na parkingu nie daleko mnie Język
Odpowiedz
#30
dzisiaj około godz. 14 trasa Białystok-Bielsk Podlaski ciemno niebieska KB2 RZ numery Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości