Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widziany/Widziana
#1
Pomyślałem, że można by założyć taki temat również na tym forum. Pewnie jak wszyscy wiedzą, chodzi o pisanie w przypadku gdy ktoś spotkał jakiegoś Legenda. Widok dość rzadki, więc jak już się spotyka to można się tym podzielić i dowiedzieć czy może to ktoś z forum Uśmiech

To może zacznę Uśmiech
Wczoraj (20.01) w Poznaniu zielona II gen. stała w korku na prawym pasie po zjeździe z ronda rataje w kierunku śródki (ok. godz. 15).
Odpowiedz
#2
Dobry temat!

Przypomniało mi się, że w czerwcu na jedynce spotkałem takich dwóch wariatów:

http://vimeo.com/25003805

Oczko

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
ah piękne dzieje...licze na letnią powtórkę z wydarzenia Oczko

moment kiedy legend pojawia się skrawkiem w lusterku..majestatycznie sunie wyprzedzając....ta linia. Początek obejrzałem naście razy Uśmiech

często widują srebrną Legedę KA7 na rejestracjach SBI - okolice Tychów.

ps. popieram pomysł na temat! Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#4
A z kim spotkałem się ok 3 tygodni temu w Łodzi na wlocie z Katowic? Zielona KA7 w środku młoda rodzinka z dzieciakiem. Wymienilismy pozdrowiennia.
Odpowiedz
#5
Dzisiaj Tychy pod urzędem miasta widziałem zaparkowaną Legend KA7 rejestracji nie pamiętam ale kolor to chyba ciemna zieleń
Godz 11;30.

Czyżby to nie od peys'a z forum?
Odpowiedz
#6
(01-24-2012, 2:27 )bigul napisał(a): Dzisiaj Tychy pod urzędem miasta widziałem zaparkowaną Legend KA7 rejestracji nie pamiętam ale kolor to chyba ciemna zieleń
Godz 11;30.

Czyżby to nie od peys'a z forum?

Grafit...
Dokładnie, żona tam pracuje :-)
Legend 3,2 '95r. TYCHY
Odpowiedz
#7
Dziś tj. 25.01.2012 Płock ok godziny 8 rano - róg Dobrzyńska/Medyczna III gen przedlift. Czyżby forumowicz o nicku: Moje Miasto?
Odpowiedz
#8
Legend KA9 w Tarnowie na rejestracjach GPU , może kogoś z forum ? Oczko
Odpowiedz
#9
W czwartek (16.02) po godz. 14, przed mostem Królowej Jadwigi w stronę ronda Rataje w Poznaniu minąłem III gen. po lifcie (niebieska) Uśmiech
Odpowiedz
#10
Jakiś tydzień temu (11 lutego bodajże) we Wrocławiu przy ulicy Dyrektorskiej mijałem zaparkowaną srebrną KA7 na blachach EWI.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości