Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widziany/Widziana
#11
29.02 w godzinach późno nocnych widziana KA9 polift na rej SK za tunelem w Katowicach w stronę Sosnowca.
ktoś od nas?
Odpowiedz
#12
Przyznać się, koło kogo dzisiaj udało mi się zaparkować ok. godz. 14 w Poznaniu, w Plazie?

[Obrazek: legendpw.jpg]
Odpowiedz
#13
O proszę, jedną trudno spotkać, a tu dwie. Oczko
Odpowiedz
#14
Dlatego nawet specjalnie przeparkowałem jak zobaczyłem, że stoi Legend Oczko
Odpowiedz
#15
Dzisiaj (20.04) koło godz. 14 minąłem się w Środzie Wlkp. z Legendem III gen. po lifcie. Ktoś z forum?
Odpowiedz
#16
14.04 również III gen po lifcie, Ostrów Wielkopolski. Swoją drogą pierwszy raz widzę w Ostrowie Legenda III gen. Godzina hm... mniej więcej 14-15, nie pamiętam dokładnie Uśmiech
Odpowiedz
#17
Dzisiaj (29.04) koło godz. 18.30 we Wrześni, na ul. Sikorskiego minąłem się z KB1 Uśmiech Chociaż wątpię, żeby był to ktoś z forum, bo raczej mało osób ma tutaj KB1, póki co.
Odpowiedz
#18
Dzisiaj (23.05) minąłem się z KA9 na Dolnej Wildzie w Poznaniu. Z tego co widziałem, to chyba właściciel zwrócił uwagę na Legenda Uśmiech
Odpowiedz
#19
Natomiast ok 17 też w P-ń widziano białą Acurę KA7 po lifcie, prawdopodobnie GS, identyczna jak mattiego5d, tyle że na seryjnych 15" od europejczyka...chyba nikt z forum
Odpowiedz
#20
Płock, 25.06.2012 godzina 11.00 na wysokości Orlen Areny - czarny polift III gen na płockich numerach. Proszę się tu pucowacUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości