Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widziany/Widziana
i znowu ja, ale to z zeszłego tygodnia, we Wrocławiu Uśmiech

ale się ucieszyłem Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Który mnie puszczał dziś (29.12) spod Lotosu w Chojnicach ?
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
Pragnę z tego miejsca, korzystając z okazji, pozdrowić serdecznie miłego Pana który pozostawił mi dziś karteczkę z prośbą o kontakt (Bielsko - Szyndzielnia)
Być może zawita na forum, lub już tu jest. Życzę udanego poszukiwania Legenda i radości z użytkowania po zakupie!

Na tę chwilę nie zamierzam się pozbywać Hanki zwanej Laleczką, ale miło się człowiekowi robi gdy (pomimo wielu rzeczy jeszcze do ogarnięcia) auto budzi zainteresowanie (nie pierwsza taka sytuacja) i jest ciekawym egzemplarzem dla osoby która takiego poszukuje, widać czas pieniądze i znój nie idzie na marne Szczęśliwy
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
dowiesz się przy sprzedaży ile Twój wysiłek był wart ;-)
v6
Odpowiedz
(02-18-2018, 8:27 )Legend95 napisał(a): dowiesz się przy sprzedaży ile Twój wysiłek był wart ;-)

Hahaha, nie ma opcji żeby odzyskać to co się wsadziło Szczęśliwy to takie hobby, stare problematyczne auta Szczęśliwy ale za to z tym czymś Serce
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
Od koło dwóch tygodni jak idę do pracy codziennie mijam Legenda którego ktoś zostawił, lub może coś się w nim zepsuło. Ma pękniętą szybę przednią, jasne welury. Bardzo ładne auto, z bryły troszkę przypomina Prelude III gen. Niestety nie mogę kupić każdego auta, które mi się podoba.

[Obrazek: b0e8fc27a3ff57b8.jpg]

[Obrazek: 65dc7455c2c5b6a4.jpg]
Odpowiedz
Ka3 podoba mi się obłędnie, wyjątkowe auto, bardzo bym chciał Zawstydzony
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
Widziałem dziś KA7 w Pogorzelicy. Pozdrawiam. Ktoś od nas z forum może?
Odpowiedz
(07-29-2018, 20:22 )sopel napisał(a): Widziałem dziś KA7 w Pogorzelicy. Pozdrawiam. Ktoś od nas z forum może?

Ta ka7 w kolorze Bordo może? Była jedna w zachodnio pomorskim w średnim stanie do pogonienia za 1000zł
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
(07-30-2018, 5:10 )Szczebiot napisał(a):
(07-29-2018, 20:22 )sopel napisał(a): Widziałem dziś KA7 w Pogorzelicy. Pozdrawiam. Ktoś od nas z forum może?

Ta ka7 w kolorze Bordo może?  Była jedna w zachodnio pomorskim w średnim stanie do pogonienia za 1000zł

Nie. Ta była w kolorze szarym metalic. Może Phantom Grey (jak moja :Uśmiech) lub troche jaśniejsza.  Bez rdzy na tylnych nadkolach...  Niestety nie widziałem rejestracji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości