Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oto moje autko:)
#1
Model: KA7
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1992/2010 w polsce
Przebieg: podobno 190 000
Skrzynia: Automat
Który własciciel: Ogolnie 3 w polsce 2
Kraj zakupu/pochodzenia: Hiszpania
Modyfikacje: Jeszcze nie ma. Ale bedaUśmiech


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#2
Wszystko zdaje się ładnie wyglądać, poza tjuningowym wlewo-naklejkiem Uśmiech
Odpowiedz
#3
Jasny środek, bardzo miło. Standardowo, urwane mocowanie osłony pod kierownicą ale to norma. Ten tjuningowy wlew to chyba ukrywa miejsce po antenie? Oczko
Odpowiedz
#4
92r miał spryskiwacze ?
Odpowiedz
#5
Fajna, gratulacje! Co zamierzasz modyfikować?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#6
Czy 92 mial spryskiwacze?? tego nie wiem tak ja kupilem w dowodzie mam rok produkcji 92Uśmiech Tez ja kupilem niestety z ta badzewna naklejka tam faktycznie jest dziura po antenie bede sie staral cos z tym zrobic. Planuje na lato wstawic jakies wieksze felgi i xenony tylko musze sie dowiedziec czy sa klosze do niej pod xenony:/ moze sie cos w silniku zmieni zobaczymy jak to sie potoczy . Ogolnie jestem zadowolony z autka. Pozdrawiam wszystkich PS postaram sie wstawic lepsze fotkiOczko
Odpowiedz
#7
Chodzi Ci o te w zderzaku? Mam 92 i są. Nie działają niestety, a w dowodzie mam 94 Uśmiech Salon polska Oczko Może zarejestrowana w 94, ale po vin-ie 92. Dziurę koniecznie taśmą izolacyjną w kolorze, bo 2 wlewy z jednej strony to przydużo Oczko
Odpowiedz
#8
a może warto antene wsadzić Uśmiech Pewnie trudno bedzie o oryginalna działającą ale po niewielkich przeróbkach podejdzie od civica
Odpowiedz
#9
ja mam oryginalna ale od ka8, ale nie rozsuwana jak cos.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości