Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sworzeń górny tył
#1
Okazało się, że mam do wymiany górne tylne sworznie i mam pytanie, z jakiego modelu hondy będzie pasował? Bo w katalogu inter carsu nie ma wogóle takiej pozycji.
Odpowiedz
#2
cały wahacz tył lewy - 260pln firma 555 lub prawy 380pln yamamoto czy cuś - ponoć dobre bo japońskie.

zapewne sworznie da się dobrać...ale czy ktoś się taką wiedzą podzieli.... Uśmiech
v6
Odpowiedz
#3
Ja szukalem i nie znalazlem Smutny a te yamamoto zalozylem i po 2 tygodniach oddalem na gwarancji poniewaz jeden skrypial a drugi stukal, dostalem kase i wyslalem na regeneracje... i teraz raz w roku wymieniam wahacze, znowu na regenerowane.....
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
555 to dobra firma . Ja do tej pory z Yamato nie miałem problemów więc jestem zdziwiony Twoimi.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#5
Podaj typ i rocznik to sprawdzę w katalogach.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
jestem żywo zainteresowany, G2 od 91-96, czy seden czy coupe to sworzeń musi być identik.
v6
Odpowiedz
#7
Może od Preludy IV gen 92-95 będzie pasować, bo przedni dolny sworzeń jest identyczny.
Odpowiedz
#8
zlotowicze mogli posluchać tylnych górnych sworzni produkcji PRC Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#9
o co chodzi?
Odpowiedz
#10
na czas oczekiwania na wahacze OEM założyłem sobie górny sworzeń jakiś tam, a na drugą stronę wahacz za 140pln. Nic nie zapowiadało katastrofy, aż tu nagle w samej Łodzi się rozskrzypiało jak stare łóżko :mrgreen:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości