Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sworzeń górny tył
#21
Da sie zrobic a jakże, choc jeszcze nie znam ceny , bo muszę zawieźć kompletny wahacz. Jeśli wstrzymasz się kilka dni, to będę miał do dyspozycji ( jesli wszystko dobrze pójdzie ): roczne używane w super stanie, jeszcze na gwarancji albo całkiem nowe OYODO w cenie ok 300 zł za sztukę.
Odpowiedz
#22
W Elblagu też mogę kupić zamienniki za 300 zł za sztukę dlatego pomyślałem, że dobrym wyjściem byłaby regeneracja.
Odpowiedz
#23
czy możecie polecić dobrą firme do regeneracji zawieszenia ?mam cały komplet na tył do zregenerowania. Najchętniej okolice Wawy, Mazowieckie. Ale jak trzeba to wyśle kurierem więc może być gdziekolwiek.
Odpowiedz
#24
W moich okolicach czyli Lublin regeneruja tutaj http://www.tencar.com.pl/ i wiem ze przysylaja do nich elementy ludzie z calej Polski bo nawet na forum Prelude3web ktos mi ich polecal Oczko
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#25
Panowie!
Mój znajomy w Łodzi regeneruje elementy zawieszenia, robi to na fuchę w warsztacie szefa, więc tamat załatwia się przeze mnie. Ślijcie mi na PW informacje co konkretnie w danycm elemencie jest do zrobienia, super byłoby przesłac zdjęcie. Ja mu to przekażę, on zrobi wycenę i dam znać co i jak.
Odpowiedz
#26
no to musze zdiagnozowac w koncu co mi sie tlucze w tylnym zawiasie i na pewno sie do Ciebie Piotrze odezwe Oczko
Pozdrawiam
Yogi
Odpowiedz
#27
(08-23-2011, 17:12 )moran napisał(a): czy możecie polecić dobrą firme do regeneracji zawieszenia ?mam cały komplet na tył do zregenerowania. Najchętniej okolice Wawy, Mazowieckie. Ale jak trzeba to wyśle kurierem więc może być gdziekolwiek.

http://www.blonski.com.pl/

sprawdzony zakład....
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#28
Polecam zakład wskazany przez danielofskiego. dwa lata śmigam na zregenerowanych u nich sworzniach tylnych do prelude. Na wielu forach ich polecają. Maja najlepszą jakość i najniższe ceny. Można się dogadac na hurtowe zamówienia. Można powiedzieć, że to najlepszy zakład w Pl. Uśmiech
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz
#29
Potwierdzam powyższe, ale jeszcze kilka lat temu nie było zapisów, tylko trzeba było się ustawiać w kolejce pod bramą oda rana i robili na bieżąco po kolei.
Odpowiedz
#30
Czy jest godny polecenia zakład w Łodzi lub okolicach, który zajmuje się regeneracją wahaczy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości