honda legend - strona główna
ka8 ukladanka - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Nasze Auta (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Dział: Samochody Honda/Acura Legend/RL (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: ka8 ukladanka (/showthread.php?tid=1096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: ka8 ukladanka - Elvis - 12-16-2012

pierwszy caly zbiornik na szczelnych wtryskach mam juz za soba


RE: ka8 ukladanka - dr.big - 12-27-2012

(11-26-2012, 6:03 )jarolissimus napisał(a): A co to za zielona lampka po lewej stronie obudowy zegarów?
Czy był może w samochodzie hak? Zieloną dodatkową lampką znakowane były kierunki i awaryjne przy podpiętej przyczepie.


RE: ka8 ukladanka - jarolissimus - 12-27-2012

U mnie był hak, ale takiej lampki nie mam.


RE: ka8 ukladanka - dr.big - 12-28-2012

Wydaje mi się, że było to chyba zależne od kraju, w samochodach z Niemiec już kilka razy spotkałem się z taką lampką jak hak był później dokładany Uśmiech .


RE: ka8 ukladanka - dr.big - 01-19-2013

Widzę, że ten Coupe "buja się" od długiego czasu na niemieckim mobile, masz go jeszcze?

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-legend-v6-3-5i-coupe-5gang-schaltung-hamburg/171777669.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT


RE: ka8 ukladanka - Elvis - 01-21-2013

(01-19-2013, 21:09 )dr.big napisał(a): Widzę, że ten Coupe "buja się" od długiego czasu na niemieckim mobile, masz go jeszcze?

ano nie ukrywam ze do wzięcia przez cały Grudzień nie odbierałem telefonów bo mnie nie bylo, jak do tej pory to podsumowanie jest takie , ze na 10 zainteresowanych było 10 którzy chcieli mieć porównanie 3.5L MT do Automatu 3.2/3.5L ,za każdym razem efekt końcowy był taki sam , [undefined=undefined]"jak tylko się wyzbędę mojego AT to się odezwę"[/undefined] , już nawet nie robię wyjątków i termin oględzin ustalam wedle mojego grafiku i już nie każdy ma te okazje się przejechać (chyba się zona przekonuje do Legenda mam nadzieje ze jeszcze długo się będzie sprzedawal), Satysfakcja z jazdy próbnej jest na tyle pozytywna ze nawet nie mając zamiaru kupić drapią się po głowach ,

wsunie to główne rzeczy sa ogarnięte , pozostały tylko do dociągnięcia elementy Swapa ,

co do Kontrolki to miałem przyczepkę podpięta ale nie sprawdziłem czy lampka do tego służy


RE: ka8 ukladanka - dr.big - 01-21-2013

Tak, te zielone lampki na 100% mają informować o podpiętej przyczepie i wtedy mrugać przy włączeniu kierunku lub awaryjnych Uśmiech .

Jeśli hak był dokładany później, bo jeśli był od nowości, to tą funkcję przejmuje oryginalna instalacja i kontrolki.


RE: ka8 ukladanka - Elvis - 03-09-2013

(12-09-2012, 22:04 )kowal napisał(a): jaki morał? widać że Cię rębią na szmalec. oni robią to wybiórczo,takich ludzi należy tępić. polskie społeczeństwo nie jest zbudowane na zasadach fair-play, ani takie być w większości nie chce. uczciwy człowiek to wymierająca rasa, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi. ja osobiście odpuściłem sobie roszczenia do partaczy ze względu na małą kwotę. w Twoim przypadku polecam firmę CITO,która podobno tego typu sprawy rozstrzyga na drodze sądowej. inna opcja to raczej strata nerwów i czasu. potraktowali Cię jak pasjonata i skroili, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby robotę wykonali dobrze lub grzecznie wykonali poprawki. reszta zależy od Twojego sumienia.

uha widzę ze parę odpowiedzi przespałem przepraszam cie "Kowal",
każdy jest uczciwy na swój indywidualny sposób ,i każdy ma tez swoja Politykę na życie ,
po bujnych latach Młodości i cos około 3/4 mln Km kilka dobrych Prelude ACC i BMW jak 3 lata temu zmieniłem swój Profil życia na 8h dziennie postanowiłem kupić coś czym można sprawnie sie poruszać a ze Coupe to taka Pasja to wybrałem na KA8 , znając adresy wiedziałem ze każdy problem mechaniczny da sie naprawić , KA8 szukałem niemal ze rok ,
priorytety , wnętrze czyste i zadbane , silnik malo mnie interesował bo i tak Swap byl Planowany no i wszystko bylo by całkiem dobrze gdyby nie był łaciaty po malowaniu , a głownie to moja Zona znając moje Podejście do Hondy widząc Legenda stwierdziła ze niemal ze 700 euro to szczyt bezczelności kasować za taka jakość (3 elementy),gwoździem były cieknące Wtryski które to już przeważyły o decyzji sprzedażny KA8 ,
sumując roszczenia to :
1 SWAP ma być idealnie zrobiony i łapa silnika ma być jak OEM zrobiona,
2 malowanie z Cieniowaniem (by nie był łaciaty )
3 Auto odbieram i nie robię terminów w warsztatach na Poprawki
4 Technicznie ma być tak ogarnięty by pan w przeglądzie (DE) nie miał się do czego przyczepić

sumując to tylko z Pk 4 jestem zadowolony ,
pozostałe niedociągnięcia nie są duże , ale potrzebna wizyta w warsztacie i poświecenie dwóch dni z odrobina Materiału , ale niestety Inwestycja w legend jest zablokowana , ogólnie lubię wydawać pieniądz jak jest tego efekt , ale w tym momencie się strasznie zawiodłem , sam nie miałem czasu się tym zająć by skontrolować przebieg prac przez okres 5 miesięcy , tym bardziej ze przekazałem kontrole finansowa a jak to bywa nie moje to można wydać beztrosko nawet za kupę a nie prace ,

nie ma co się wylewać , na dzień dzisiejszy Legend jeździ tak jak powinien , roszczeń nie będę dochodził a świadczy to iz reprezentuje swoja postawa całkiem odmienny poziom i podejście do materii , a dochodzenie roszczeń w taki lub inny sposób już mnie nie satysfakcjonuje a możliwości sa bardzo duże.

Hobbystycznie Sprowadzam mniej Nowe oraz nowe Auta na zamówienie ,zleceniodawca ustala zarys i profil oraz detale zaznaczając cenę a ja dostarczam w zamian za Prowizje alee miałem przypadek ze nowo zakupione Auto było trafione wada Fabryczna i w krótkim czasie się zepsuło , Auto juz po gwarancji 2 letniej i w PL powiedzieli przykro nam ale gwarancja wygasła , jako iz poczucie obowiązku dotyczyło mnie bezpośrednio z uwagi na powagę zleceniodawcy kroki które poczyniłem to konsultacja i oferta naprawy z efektem dostarczenia sprawnego Auta po naprawie pod drzwi w PL (naprawa w DE) zleceniodawca zadowolony (a jest to już chyba 6 Auto które za moim pośrednictwem nabył) ,po każdej transakcji zawsze otrzymuje zapytanie o zleceniodawcy(rożne środowiska społeczne) czy jest coś co mogę dla ciebie zrobić......... tak ze nawiązując do tematu mam możliwości by mnie ktoś wyręczył lecz nie łączę prywatnych spraw z kontrahentami.

ludzie szanując się na wzajem osiągają dużo więcej....


denerwujące jest ze Mam jeszcze http://s5.beta.photobucket.com/user/Elvishh/media/ACC%20CG4/IMG_0502.jpg.html Accord Coupe CG4 którym zona nie chce jeździć , a mi się Legendem dużo fajniej jeździ jak Accordem , Zonie nie pasuje Legend , i ostatecznie decyzja zapadła : sprzedaż KA8 i CG4 na rzecz Kanadyjka w Coupe tendencja do modelu 2013 plus LOGO lub JAAZ


RE: ka8 ukladanka - kowal - 03-09-2013

nie gniewam się Oczko

rozpisałeś się tak, że nie wiem co napisać poza refleksją jaka mnie naszła po "ludzie szanując się na wzajem osiągają dużo więcej..."
całkowicie się zgadzam, jednakże myślę że na szacunek nie zasługują ludzie którzy sami się nie szanują


RE: ka8 ukladanka - Elvis - 04-07-2013

maly Update:
[Obrazek: 20130406_182543_zps88ef4105.jpg]
[Obrazek: 20130406_182558_zpsd206a5d7.jpg]

[Obrazek: 20130406_182641_zpse10e1744.jpg]
[Obrazek: 20130406_182730_zps55640d2a.jpg]
[Obrazek: 20130406_182754_zps76eb2782.jpg]
[Obrazek: 20130406_182815_zpsb1b2fcb1.jpg]
[Obrazek: 20130406_181851_zps5f98aa2d.jpg]
[Obrazek: 20130406_193841_zpsbc1b8b56.jpg]
[Obrazek: 20130406_194022_zps0022290e.jpg]
[Obrazek: 20130406_194228_zps3b0bde5e.jpg]