honda legend - strona główna
Licznik przebiegu kilometrów... - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Honda Legend (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Dział: Honda Legend KA9 (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Licznik przebiegu kilometrów... (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2


Licznik przebiegu kilometrów... - marcin.gala - 05-24-2010

Mam Legenda 99rok i one mają na desce pod zegarem prędkości mały wyświetlacz który pokazuje dzienny przebieg auta A albo B,temperaturę zewnętrzną i ogólny przebieg auta.
Tutaj proszę o jakiekolwiek wskazówki bo właśnie w/w licznik mi po prostu zgasł. Zdezorientowanyhock:
Wszystko inne świeci i działa liczniki ,kontrolki. :|
Może któryś z kolegów ma jakiś patent :geek: na to albo co może być przyczyną lub jak się dostać do zegarów :? i ewentualnie wymienić ten wyświetlacz ale czy nowy pokaże prawdziwy przebieg auta?????
Proszę o jakiekolwiek wskazówki i pomoc.Tym razem piszę w odpowiednim dziale :roll:


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - Legend95 - 05-27-2010

wniosek - coś się przepaliło,

pytanie nalezy postawić są tam żaróweczki czy jest to wyświetlacz ciekłokrystaliczny :?:


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - marcin.gala - 05-31-2010

Wyświetlacz krystaliczny.Żaróweczki są na reszcie zegarów ale licznik temp.,przebiegu ,kilometrów dziennych nie...


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - marcin.gala - 05-31-2010

Wiem że oryginalny przebieg auta nie jest zapamiętany na tym liczniku tylko na IC auta...może jest jakiś specjalista na forum co wie jak to naprawić bo koszta używanego to około 900zł,z tym że wtedy kupuje całe zegary i mam przebieg z tego auta w którym były,no i nie wiem za ch....e gdzie się podpiąć komputerem pod ten model...może ktoś wie..


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - zibi54 - 05-31-2010

Ktoś w Bydgoszczy naprawia takie wyświetlacze. Swego czasu naprawiałem u niego wyświetlacz od Opla i działa już ładnych pare lat.


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - SiarA - 05-31-2010

Wpięcie pod kompa masz prawdopodobnie pod nogami pasazera ( pod schowkiem) a dokładnie pod dywanikiem. są tam 2 kostki. Co do tego wyswietlacza to mogło paść tylko podświetlenie (chodzi mi o podświetlenie samego wyświetlacza a nie reszty zegarów bo tam są zwykłe żaróweczki) a nie koniecznie cały wyświetlacz. dobry elektronik bedzie w stanie to naprawić a wyciągnięcie zegarów jest bardzo proste- jeśli nie wiesz jak to pytaj bo kilka razy wyciągałemOczko


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - Legend95 - 06-02-2010

mogę się mylić, ale wydaje mi się, że wejscie do kompa w KA9 jest po stronie kierowcy, jesteś pewien?


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - darek - 06-25-2010

a gdzie jest wyświetlane zużycie paliwa jeżeli w ogóle jest ?


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - Legend95 - 08-28-2010

na szczęście nie ma Oczko


Re: Licznik przebiegu kilometrów... - Givan - 08-28-2010

hahahaha dobrze powiedziane Duży uśmiech Duży uśmiech