Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licznik przebiegu kilometrów...
#1
Mam Legenda 99rok i one mają na desce pod zegarem prędkości mały wyświetlacz który pokazuje dzienny przebieg auta A albo B,temperaturę zewnętrzną i ogólny przebieg auta.
Tutaj proszę o jakiekolwiek wskazówki bo właśnie w/w licznik mi po prostu zgasł. Zdezorientowanyhock:
Wszystko inne świeci i działa liczniki ,kontrolki. :|
Może któryś z kolegów ma jakiś patent :geek: na to albo co może być przyczyną lub jak się dostać do zegarów :? i ewentualnie wymienić ten wyświetlacz ale czy nowy pokaże prawdziwy przebieg auta?????
Proszę o jakiekolwiek wskazówki i pomoc.Tym razem piszę w odpowiednim dziale :roll:
Odpowiedz
#2
wniosek - coś się przepaliło,

pytanie nalezy postawić są tam żaróweczki czy jest to wyświetlacz ciekłokrystaliczny :?:
v6
Odpowiedz
#3
Wyświetlacz krystaliczny.Żaróweczki są na reszcie zegarów ale licznik temp.,przebiegu ,kilometrów dziennych nie...
Odpowiedz
#4
Wiem że oryginalny przebieg auta nie jest zapamiętany na tym liczniku tylko na IC auta...może jest jakiś specjalista na forum co wie jak to naprawić bo koszta używanego to około 900zł,z tym że wtedy kupuje całe zegary i mam przebieg z tego auta w którym były,no i nie wiem za ch....e gdzie się podpiąć komputerem pod ten model...może ktoś wie..
Odpowiedz
#5
Ktoś w Bydgoszczy naprawia takie wyświetlacze. Swego czasu naprawiałem u niego wyświetlacz od Opla i działa już ładnych pare lat.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
Wpięcie pod kompa masz prawdopodobnie pod nogami pasazera ( pod schowkiem) a dokładnie pod dywanikiem. są tam 2 kostki. Co do tego wyswietlacza to mogło paść tylko podświetlenie (chodzi mi o podświetlenie samego wyświetlacza a nie reszty zegarów bo tam są zwykłe żaróweczki) a nie koniecznie cały wyświetlacz. dobry elektronik bedzie w stanie to naprawić a wyciągnięcie zegarów jest bardzo proste- jeśli nie wiesz jak to pytaj bo kilka razy wyciągałemOczko
Odpowiedz
#7
mogę się mylić, ale wydaje mi się, że wejscie do kompa w KA9 jest po stronie kierowcy, jesteś pewien?
v6
Odpowiedz
#8
a gdzie jest wyświetlane zużycie paliwa jeżeli w ogóle jest ?
Odpowiedz
#9
na szczęście nie ma Oczko
v6
Odpowiedz
#10
hahahaha dobrze powiedziane Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości