honda legend - strona główna
Legend KA9 99 by Jasinski - Wersja do druku

+- honda legend - strona główna (http://honda-legend.pl)
+-- Dział: Nasze Auta (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Dział: Samochody Honda/Acura Legend/RL (http://honda-legend.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Legend KA9 99 by Jasinski (/showthread.php?tid=1622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - jasinski - 01-05-2014

Ledy faktycznie mocno świecą, ale to nie jest problem. Dostałem je w prezencie, trochę odświeżyły tył.
Za jakiś czas dojdą ledowe kierunki a na wiosnę idą tylne lampy pod skalpel i spróbuję usunąć pomarańczową część odbłyśnika.


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - pawelszczecin - 01-05-2014

Bardzo mnie cieszy że części założone i pasują. Auto wygląda pięknie lepiej niż z fabryki. Jestem pod ogromnym wrażeniem Uśmiech Jeżeli to nie tajemnica to powiedz ile zapłaciłeś za robociznę Oczko


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - jasinski - 01-05-2014

(01-05-2014, 7:20 )pawelszczecin napisał(a): Bardzo mnie cieszy że części założone i pasują. Auto wygląda pięknie lepiej niż z fabryki. Jestem pod ogromnym wrażeniem Uśmiech Jeżeli to nie tajemnica to powiedz ile zapłaciłeś za robociznę Oczko

Żadna tajemnica.
Za wszystkie opisane rzeczy powyżej zapłaciłem 500 zł, robione po znajomości. Poznałem tego mechanika przez przypadem jak miałem Galanta kupować (jest z forum Mitsumaniaki) i tylko on mi robi auto. Mechanik ideał Uśmiech Jakby ktoś szukał świetnego mechanika z Dolnego Śląska - pisać PW.


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - Legend95 - 01-05-2014

miło popatrzeć na takie postępy.

Wrocław- miasto poznaję coraz bardziej i bliżej. Ostatnio byłem na rynkowym jarmarku, w paru muzeach i ponownie w budynku panoramy racławickiej ;-)

Dziękować mogę mojemu Isuzu, a właściwie gościowi, jedynemu w Polsce, który potrafi opanować jego silnik ;-)


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - mlody - 01-10-2014

kurcze ale tam czysto u Ciebie pod maska Duży uśmiech ledy w podswietleniu rejestracji jakies takie mocne sie wydaja tez mam u siebie ale jest dyskretnie nie za mocno nie za slabo lecz w sam raz Uśmiech


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - kate - 01-14-2014

mam ten sam problem z lużnym lusterkiem wewnętrznym...
zdradzisz patent jak to naprawić?
Uśmiech


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - jasinski - 01-14-2014

Spróbuj dokręcić na początku śrubę mocującą uchwyt; wcześniej możesz go wsunąć maksymalnie do góry, żeby się zblokował. Jak to nie pomoże to rozkręć wszystko i ewentualnie poprostuj taką metalową podkładkę Uśmiech


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - jasinski - 01-17-2014

Dzisiaj w aucie zostały wykonane kolejne rzeczy:
- wymieniono trzy paski od klimy, alternatora i wspomagania - wszystkie marki Bando;
- wymieniono jeden oring w przewodach od klimy;
- nabito i odgrzybiono klimę;
- wskoczyły żarówki Osram Allseason H1 +30% w halogenach.

Auto zostało później umyte, nawoskowane, odkurzone w środku.

W przyszłym miesiącu przegląd wydechu, bo minimalnie brzeczy tak metalicznie, okazjonalnie, przy niektórych obrotach.


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - pawelszczecin - 01-17-2014

Ale musi się błyszczeć jak tak często Legendę woskujesz Oczko widzę części założone oby dobrze służyły. Jak efekt żarówek ? Jak będziesz mógł wrzuć foto. Pozdro


RE: Legend KA9 99 by Jasinski - jasinski - 01-17-2014

Staram się dbać o Hondę ile mogę Uśmiech

Żarówki świecą na biało tak naprawdę, minimalnie żółta poświata.
Są jasne, ale wrzucę chyba żółtą folię na halogen albo za jakiś czas xenon 3000k.