Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka problemów
#2
Tez miałem jaja z szybą na początku Honda 99rok sprawdź bezpieczniki...masz przy siedzeniu kierowcy od strony drzwi.Co do spryskiwaczy u mnie było OK pryskały ładnym podwójnym strumieniem dopóki nie złamali mi panowie mechanicy jednego trójnika "oryginalnego Hondy" i założyłem zwykły trójnik 90stopni trzy ramiona...cóż teraz pryska pojedynczo a drugi robi pianę - Honda ma trójniki ale one mają odpowiednie kąty do wprowadzania płynu do obu podwójnych spryskiwaczy pod odpowiednim ciśnieniem.Co do lusterek to nie zwróciłem uwagi ale masz chyba jakiegoś wypasa bo u mnie nie ma :roll: Co do reszty hmm...nie rozbierałem jak na razie...oprócz ramienia wahacza który złamałem Zdezorientowanyhock: i zacisków musiałem zakupic nowy bo mi się zapiekł na dobre...Co do rozrządu sam się przymierzam ale to trzeba zobaczyć jak napinacze i pasek się trzyma...jak się do tego dostać cóż rozebrać..chyba że potrafisz określić stan przez dziurkę średnicy 2cm jest taka zaślepka żeby sobie podejrzeć co i jak a po co nie wiem...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka problemów - przez zuczek09 - 05-22-2010, 7:35
Re: Kilka problemów - przez marcin.gala - 05-24-2010, 6:56
Re: Kilka problemów - przez SiarA - 05-31-2010, 6:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości