Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka problemów
#3
Co do spryskiwaczy to może ni być przyczyna trójnika ale zaworka zwrotnego który masz umieszczony zaraz pod spryskiwaczem. Mi też on się rozleciał jakiś czas temu i założyłem inny ( nie koniecznie musi byc hondowski). Co do szyby to sprawdz bezpieczniki i jeśli będą ok to dobierz się do tylnych drzwi. odkręcenie boczków jest bardzo proste i wtedy posprawdzaj czy masz przełącznik ok a jesli bedzie wszystko ok to może coś nie tak z silniczkiem. Odnośnie rozrządu to ja zmieniałem po zakupie mojego legenda i wsadziłem wszystkie oryginalne części (rolki i napinacze koyo itd..) Koszty to ok 1500zł. zrobiłem juz 70 tyś i myślę że jeszcze mozna troszke pojeździć. Olej w skrzyni ATF w hondzie i do naszego modelu (98r) wchodzi 3,7litra - filterka sie nie wymienia tak mi powiedziano w 3 Hondowskich serwisach. Nie rozumiem o co chodzi zabardzo z podświetleniem lusterek?? Chodzi Ci o podświetlenie guziczka w panelu w drzwiach czy ogólnie w ogóle nie działają? jeśli tak to może bezpiecznik znowu. w razie niejasności pytaj bo swoją honde rozebrałem już prawie całą w ciągu 2,5 roku użytkowania- jeśli chodzi o wnętrze i kilka rzeczy pod maską (nie było to spowodowane usterkami ale ciągłymi "udoskonaleniami").
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka problemów - przez zuczek09 - 05-22-2010, 7:35
Re: Kilka problemów - przez marcin.gala - 05-24-2010, 6:56
Re: Kilka problemów - przez SiarA - 05-31-2010, 6:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości