Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEGEND 2007 - jaki LPG ???
(10-16-2015, 16:28 )arek@epoczta.pl napisał(a): Rozmawiałem już z gazownikiem - zdecydowanie odradza instalację V generacji gazu w tym samochodzie ;-)

a rozwiniesz? z ciakawości Uśmiech
bo jakieś przesłanki musi mieć żeby odradzać..
Odpowiedz
(10-16-2015, 17:19 )pablo diablo napisał(a):
(10-16-2015, 16:28 )arek@epoczta.pl napisał(a): Rozmawiałem już z gazownikiem - zdecydowanie odradza instalację V generacji gazu w tym samochodzie ;-)

a rozwiniesz? z ciakawości Uśmiech
bo jakieś przesłanki musi mieć żeby odradzać..


Ja słyszałem tylko, że awaryjne i głośne pompy są w tej instalacji przy zbiorniku, bo co do zasady ciekły wtrysk na pewno lepszy dla silnika.
Odpowiedz
Kolejna oferta na gaz z Włocławka:

Cytat:Do kilku "Legendów" z tym silnikiem montowaliśmy instalację - z pełnym powodzeniem i zadowoleniem klientów.
Jeden z nich znajduje się w naszej galerii: http://www.motogaz.com.pl/honda
Koszt całości (montaż + części) wynosi 2700zł
W skład zestawu wchodzi:
STAG 300-6 ISA II + Reduktor AC R01 250 KM + Wrtyskiwacze AC W01 BFC + Butla w miejscu koła zapasowego + Pokrowiec na koło zapasowe GRATIS + Wlew gazu pod klapką wlewu paliwa. Ogólnopolska Gwarancja 24 miesiące bez limitu kilometrów. (Ponad 100 warsztatów w sieci Autoryzowanych Serwisów STAG)
http://www.motogaz.com.pl/

Po odbytej rozmowie w cztery oczy koszt będzie wynosić 3500 zł
ponieważ ustaliliśmy że potrzebe są dwa parowniki
oraz sterownik staga taki żeby współpracował z obd

Taka cena autogazu to już całkiem inna rozmowa - nie 5500 tylko 3500 to duża różnica
Odpowiedz
(10-16-2015, 17:19 )pablo diablo napisał(a):
(10-16-2015, 16:28 )arek@epoczta.pl napisał(a): Rozmawiałem już z gazownikiem - zdecydowanie odradza instalację V generacji gazu w tym samochodzie ;-)

a rozwiniesz? z ciakawości Uśmiech
bo jakieś przesłanki musi mieć żeby odradzać..

Słyszałem że pompka nie wytrzymuje przy wysokich obrotach i wówczas auto przełącza na benzynę
Mechanik z Krobii mówił bardzo sensownie i sam powiedział że 99% instalacji gazowych to IV generacja gdzie zarówno serwis i części są już przetestowane także V generacja to na razie tylko problemy....
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Mam pytanie do posiadaczy instalacji LPG w naszych KB1, czy macie zainstalowane lubryfikatory ? i czy to jest konieczne w naszych autkach, ponieważ spotkałem się różnymi opiniami na ten temat. Pozdrawiam
Odpowiedz
Mam landi renzo i nie mam. Chodzi (odpukać).
Odpowiedz
też nie mam lubryfikacji.. zdania są jak napisałeś podzielone - ja się skłaniam ku temu że to lipa Oczko
Odpowiedz
w dniu wczorajszym podczas wizyty w aso honda toruń przekonywano mnie do instalacji lpg ;-)
propozycja BRC na jednym reduktorze odpowiedniej mocy, całość nie widoczna z wierzchu pod maską , steronik podłączany pod obd.
cena instalacji 5tyś
kusząca propozycja Oczko

zapewnienie iż w mieście istanieją pojazdy z instalacją stale serwisowane w aso bez problemów duże przebiegi w km
Odpowiedz
mi spec od gazu (nie zakładałem u niego - konsultował po znajomości) zdecydowanie powiedział żeby nie bawić się w jeden reduktor przy tej mocy (2 lata temu - może teraz jest inaczej Oczko )
Odpowiedz
(10-21-2015, 8:00 )arek@epoczta.pl napisał(a): w dniu wczorajszym podczas wizyty w aso honda toruń przekonywano mnie do instalacji lpg ;-)
propozycja BRC na jednym reduktorze odpowiedniej mocy, całość nie widoczna z wierzchu pod maską , steronik podłączany pod obd.
cena instalacji 5tyś
kusząca propozycja Oczko

zapewnienie iż w mieście istanieją pojazdy z instalacją stale serwisowane w aso bez problemów duże przebiegi w km

Dziwne te ASO w Toruniu skoro proponuję instalację LPG do takiego samochodu. Pierwszy raz się spotykam z takim przypadkiem, gdyż zwykle ASO odradza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości