Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 91r 100% Japoniec jeden z niewielu w Polsce
#15
(03-31-2012, 0:55 )matti5d napisał(a): Może i jestes pierwszym włascicielem, ale niemieckiego nie znasz ni w ząb (91 do data uzyskania homologacji na rynku niemieckim, a 94 to rok produkcji) i o swoim aucie wiesz niewiele. Tutaj rozkodowany VIN Twojego Legenda:

VIN:JHMKA76500C302347
Country of origin: Honda Motor Co. Ltd Japan - Passenger car
Assembly plant: Sayama
Model: Legend Sedan 3.2
Body type and transmision: sedan , automatic transmision
Year of production: 1994
Serial Number: 02347

Jestem Austryjakiiem i inaczej mowiac

"DATUM DER ERSTMALIGEN ZULASSUNG" - OZNACZA - PIERWSZA REJESTRACJA SAMOCHODU DOZWOLONA DO JAZDY lub w polskim homologacja po wyjeździe fabrycznym.

"DATUM DER GENEHMIGUNG" - ZNACZY INNYM SLOWEM DATA POZWOLENIA NA POJAZD

wiecie dla mnie to troche jest nie logiczne ze pozwolenie ma w 91r a rejestracje pierwsza jak i homologacje w 94r

Czyli niby sie zgadza ale jednak logika nie pozwala mi na to ze jest to 94r jak ma pozwolenie na 91r rozumiesz Duży uśmiech przynajmniej mam pewnosc teraz ze to 94 a nie 91 bo mialem z tym maly problem, bo myslalem ze z fabryki wyjechal 91 a piersza rejestracja zostala dokonana w 94r


jarolissimus
94-2012 = 19lat konczy w tym roku i jestem pierwszym właścicielem nie biorac pod uwage Ojca oczywiscie bo to nie ma roznicy.

PS: Wieje od Ciebie zazdroscia chyba ....

I wiem ze jest to najbogatsza wersja tego modelu z tamtych lat jak i zadki okaz na Polskich drogach.

Uśmiech tyle wiem na ten temat.

Pisalem tylko z zapytaniem o te 3 rzeczy z ktore chce naprawić ;]

(03-31-2012, 0:55 )matti5d napisał(a): Może i jestes pierwszym włascicielem, ale niemieckiego nie znasz ni w ząb (91 do data uzyskania homologacji na rynku niemieckim, a 94 to rok produkcji) i o swoim aucie wiesz niewiele. Tutaj rozkodowany VIN Twojego Legenda:

VIN:JHMKA76500C302347
Country of origin: Honda Motor Co. Ltd Japan - Passenger car
Assembly plant: Sayama
Model: Legend Sedan 3.2
Body type and transmision: sedan , automatic transmision
Year of production: 1994
Serial Number: 02347

Takie troche dziwne ze pozwolenie dostal w 91r a rejestracja jest w 94r nie sadzisz ?

I owszem wiem nie wiele o aucie tzn szczegółów głębszych nie znam tak jak tu piszesz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Honda Legend 91r 100% Japoniec jeden z niewielu w Polsce - przez tymbark - 03-31-2012, 1:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości