Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ka8 ukladanka
#31
wszystko zrobione Oczko , chlodnica wody tez nowa, kompresor R134 brak jednego zaworka by nabic klime , kupilem przejsciowki z r12 na 134 ale jedna nie pasuje i nie moge klimy nabic, maglownica jak i uklad jezdny perfekt od przegladu przejechane 1500km a przeglad w de wiec musi byc dobrze,
acc jest to alternatywa dla preli ale nie dla legenda, ja juz sam nie wiem czy jeszcze cos z sredniej polki by mi podpasowalo. a legend od momentu pomyslu kupna hondy legend po dzisiejszy dziej kosztowal juz okolo 20.000 pln, plus jest o tyle dobry ze silniki 3.5 l zalegaja i nic nie kosztuja a 3.2 sie poprostu koncza same z siebie dlatego odrazu przy kupnie ka8 byl swap i juz.
Odpowiedz
#32
Co do różnicy w jeździe Prelą IV gen a KA8 to pomijając silnik w Legendzie i wyższy komfort, prowadzenie Preli jest moim zdaniem lepsze. O wiele lepiej pokonuje zakręty, świetna pozycja za kierownicą, nisko sie siedzi. No ale co kto lubi.
Odpowiedz
#33
no tak skoro ma sie IV gen na mysli 4WS to tak ale V nie ma polotu , wysoki nie jestem ale 178cm i fotel kierowcy mam nie rozjechany wiec polozenie punktu jest na swoim miejscu i siedzi sie rewelacyjnie w KA8 uda jak i boki sa swietnie wyprofilowane ,


edit , nowy gadzet do zalozenia ,
[Obrazek: 20121113_204343.jpg]

juz rozkminilem jak zintegrować to z uniwersalnym radiem mysle ze sie uda,
Odpowiedz
#34
Skąd takiego gadzeta masz?
Sam bym sobie chętnie sprawił
Odpowiedz
#35
Mam Prelę IV bez 4WS. Prela V gen faktycznie już gorzej się prowadzi.
Odpowiedz
#36
(11-14-2012, 5:50 )bigul napisał(a): Skąd takiego gadzeta masz?
Sam bym sobie chętnie sprawił

Siara mi dal Szczęśliwy ,
................................
ciezko trafic w dobrym stanie niezaplute i nie wytarte przyszło z US
Odpowiedz
#37
witam , wiec dzis sie wybralem KA8 kupic podpore ciala do PC , tak pomyslalem i tak zrobilem , wyjechalem z zapakowanym w Kartonie Fotelem ze Sklepu cyk guzior na pilocie bagaznik Otwarty , wiec pakuje kartonisko i nie Pasuje ! , krotka mysl skoro do Toyoty MR2 wchodza dwie torby kijow golfowych to chyba do KA8 wejdzie wiecej ?, oczywiscie ze sie da ale karton trzeba w polowie drogi obrocic o 90° i wchodzi , tu bardzo wielki minus bo Acord coupe to ma wielka przestrzen ladowania , Legend ma dlugi bagaznik ale srednio wysoki ladownosc ograniczona ... ehhh ten legend
Odpowiedz
#38
maly update :
[Obrazek: 20121125_150511.jpg]
[Obrazek: 20121125_150544.jpg]
[Obrazek: 20121125_150624.jpg]
[Obrazek: 20121125_151457.jpg]
Odpowiedz
#39
A co to za zielona lampka po lewej stronie obudowy zegarów?
Odpowiedz
#40
nie wiem , ale jak bede robil moda na zegary to sie dowiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości