Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak świateł stopu POMOCY!!!
#11
no i nie bardzo potrafię rozszyfrować tego menuala
Żyj tak, by po Twojej śmierci wszyscy się nudzili...
Odpowiedz
#12
Witam kolego nie wiem czy juz masz ten stop czy nie w każdym razie mam pewne doświadczenie z brakiem świateł w legendzie i usterka objawiało się w ten sposób:
przy naciśnięciu hamulca włączały sie kierunkowskazy przy włączeniu kierunkowskazu włączały się światła pozycyjne w danej kolejności co kierunkowskaz lewy to lewy itp
usterką był brak masy, która znajduje sie z tyłu pomiędzy lampami w moim legendzie bliżej lewej strony, wystarczyło zdjąć plastikowe osłonki w bagażniku, później odchylić kawałek dywanu i ukazała sie "śrubetrzka" odkręcasz ją czyścisz i wkręcasz spowrotem i światła w moim przypadku powróciły nie mówię że w Twoim jest to samo ale, czasem najgłupsza pierdółka może zepsuć całą radość z jazdyOczko Mam nadzięje że rada się przyda jak nie Tobie to komu innemuOczko Pozdro od nowego forumowiczaUśmiech
Odpowiedz
#13
Tu też potwierdzam że najbardziej prawdopodobną przyczyną jest brak masy od tylnej lampy. Typowym objawem jest wtedy dyskoteka po włączeniu kierunku - na przemian świeci się hamulcowe i kierunek. Często dyskotekę taką mają stare francuzy, renault 19 itp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości