Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wahacze
#21
pół tulei w imprezie mam poliuretanowych
no i z efektami dźwiękowymi bym nie przesadzał Oczko jest ok
ale co do komfortu to zasadniczo spada - legend nie jest chyba autem w którym chcę skakać przez progi zwalniające Oczko
Odpowiedz
#22
jak to możliwe ze w najlepszej hondzie jaka istnieje jest brak wymiennych wachaczy? Teraz musimy sie męczyć z regeneracjami! Inżynierowie hondy spali!!

Ok Mam tez problem chyba z wachaczami bo w środku słyszę pukanie od kierownicy gdy wjadę w dziurę lub nie równości drogi auto mam na gwarancji wymienili mi koncówki drążków bo myśleli ze to to ale problem jest dalej? Co na to Honda jak nie maja zamienników?
Odpowiedz
#23
(05-28-2015, 22:57 )dariusz2880 napisał(a): jak to możliwe ze w najlepszej hondzie jaka istnieje jest brak wymiennych wachaczy? Teraz musimy sie męczyć z regeneracjami! Inżynierowie hondy spali!!

Jak to nie ma w Legendzie wymiennych WAHACZY
Przecież wahacze się normalnie wymienia i są dostępne w oryginale jak wszystkie pzostałe części.
A to, że nie ma odkręcanych sworzni i tulejek na pojedynczą wymianę to nie zasługa inżynierów tylko księgowych - po prostu więcej na nas zarabiają.
Odpowiedz
#24
To co mam zrobic? Jak niema odkrecalnych stworzeni i tulejek? Wkurwia to pukanie.
Odpowiedz
#25
Jak to co?
Zdiagnozować problem i:

a. kupić w ASO element w miejsce uszkodzonego.
b. oddać uszkodzony element do regeneracji.

Do dzieła Oczko
Odpowiedz
#26
Wole a ?
Odpowiedz
#27
Byłem w aso to nie wachacze tylko jakiś drążek dobrze gościa nie zrozumiałem bo po niemiecku gadal?

Jaki drążek ? Czuć stukanie w środku od kierownicy gdy sie wjedzie na dziure? na serwisie kręcił kierownica w prawo i lewo i tez lekko stukalo?
Odpowiedz
#28
(05-28-2015, 22:57 )dariusz2880 napisał(a): jak to możliwe ze w najlepszej hondzie jaka istnieje jest brak wymiennych wachaczy? Teraz musimy sie męczyć z regeneracjami! Inżynierowie hondy spali!!

Ok Mam tez problem chyba z wachaczami bo w środku słyszę pukanie od kierownicy gdy wjadę w dziurę lub nie równości drogi auto mam na gwarancji wymienili mi koncówki drążków bo myśleli ze to to ale problem jest dalej? Co na to Honda jak nie maja zamienników?

Jak masz samochód na gwarancji to co się przejmujesz?niech działają do skutku- to ich problem. Chyba że źle zrozumiałem wypowiedz.
Odpowiedz
#29
Zatem może być: końcówka drążka kierowniczego lub drążek stabilizatora.
Odpowiedz
#30
Peter drążek stabi? koncówki mi 2 nowe wymienili i pukalo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości