Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legend coupe KA8
#41
cena auta to zazwyczaj odzwierciedlenie jego stanu. ja nic nie uważam, dlatego post jest niejasny. cena z pewnością jest wyższa od giełdowej. doliczyć trzeba akcyzę. ani wysoka ani niska. sam jestem ciekaw, jak zauważyłem wyżej. życzyłem też udanej transakcji. to nie sarkazm. rozważam sprzedaż swojej hondy dlatego zastanawiam się co na to rynek...
Odpowiedz
#42
Hmmm, na zadbane Coupe z 93 roku nie ma chyba czegoś takiego jak "cena giełdowa" Uśmiech .

PS. Sam ostatnio chciałem jechać po cupeję z 95 roku za ok. 16 tysi... do opłat Duży uśmiech ... - nie pojechałem i samochód był 2 dni później sprzedany...


PS". No chyba, że "ceny giełdowe" to te z tablicy lub otomoto w porywach do 5 tysi za zarejestrowany Oczko ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#43
Ja tak z ciekawości zapytałem o to co masz na myśli i nawet nie przeszło mi przez głowę, że tam mógłby być sarkazm.

Stara zasada mówi, że samochód jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. i tego się trzymajmy.

powodzenia w sprzedaży.
Odpowiedz
#44
A ja zapytam jak sprawuje sie to radio Sony? Niedawno zastanawiałem się nad nim. A z tym "świeżo sprowadzona" trochę Cię poniosło Uśmiech
Odpowiedz
#45
Hmmm, ciężko mi powiedzieć, radio gra, CD i kasety nawet nie próbowałem, antena działa, to wszystko Uśmiech . Nie jestem wielkim fanem i znawcą audio.

PS. A co do sprowadzenia, przestała 3 miesie w ogrzewanym garażu, z 1500 km zrobiłem, ale fakt, sprowadzona przeze mnie pod koniec grudnia 2012 Uśmiech ... Dopiero kilka dni temu kupiłem MB i dopiero wtedy zapadła decyzja o sprzedaży Hondy...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#46
Ale gra czysto? Daj zdjęcia tego MB Uśmiech
Odpowiedz
#47
Gra, moim zdaniem czysto, ja byłem zadowolony. Zdjęcia MB będę mogł wrzucić dopiero za kilka dni, bo aktualnie jestem w rozjazdach Uśmiech . Ale ja wiem, czy warto takie foty wrzucać na forum Legenda? Co na to Admin?
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#48
W galerii masz dział "samochody inne". Myślę, że możesz założyć na przykład zbiorczy temat, gdzie forumowicze będą mogli pokazać nie-Legendy. Żeby nie robić dużego zamieszania.

edit literówki.
Odpowiedz
#49
A, to spoko, nie pomyślałem o tym dziale Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#50
(03-30-2013, 4:00 )jarolissimus napisał(a): Ale gra czysto?

Jaro, przerabiałem sporo zestawów do aut i jak dla mnie sony miażdży konkurencję. Owszem, alpine gra lepiej ale jest droższe. Relacja cena-jakość jest na dobrym poziomie. Dodatkowo jak dla mnie sony ma najbardziej intuicyjne menu. Osobiście jestem fanem marki, używam w domu i również sobie chwalę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości