Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowany zakup - prośba o opinie
#21
To oczywista oczywistość - 200 tyś za mnąUśmiech
Ja od zakupu ok 1,5 roku temu wrzuciłem w auto nie licząc paliwa ok 20000,00 zł.
Nie jest źle Oczko
Napęd, póki co bez zarzutu.
Wszystkie elementy układu napędowego są oryginalne i jeszcze nie były wymieniane.
Odpowiedz
#22
no to jeśli te auta są tak bezawaryjne to co poza paliwem, olejem, filtrami tyle was kosztowało?
Odpowiedz
#23
Przeglądy w ASO, ubezpieczenia, oryginalne płyny ( np.: ATF do przepłukania skrzyni, płyn do chłodnicy, do wspomagania ), klocki, wahacze, końcówki, gumy stabilizatora ( wszystko oryginalne ). Naprawa lakiernicza po obcierce, wymiana listewki, uszczelki itp. Regeneracja maglownicy, instalacja gazowa, konserwacja lakieru, zabezpieczenie podwozia, akumulator, świece, itd., itp.
Jak widzisz same sprawy serwisowe, poza drobną stłuczką parkingowa żadnej poważnej awarii.
Oczywiście zestawienie nie ujmuje kosztów paliwa.
Odpowiedz
#24
a już zacząłem się bać Uśmiech
eksploatacyjne sprawy są nieuniknione - boję się tylko kosztów niespodziewanych
tak naprawdę główne tematy to silnik, skrzynia, napęd - reszta to zużycie wynikające ze zużycia Oczko
Odpowiedz
#25
Cześć, planuję zakup Legenda i bardzo będę wdzięczny za ewentualne wskazówki i opinie w tej kwesti.Obserwuję rynek na Otomoto od pewnego czasu i raczej mało się tego pojawia.Interesował by mnie KB1, rocznik mniej istotny chociaż miło było by gdyby przynajmniej 2007.proszę o pomoc bo mam takich kandydatów:
http://otomoto.pl/honda-legend-salon-pl-...68905.html
http://otomoto.pl/honda-legend-4x4-polsk...61482.html
http://otomoto.pl/honda-legend-3-5-execu...63099.html
Jak by ktoś mi mógł odpowiedzieć czy przydatny jest ten asystent pasa ruchu bo widzę że jeden egzemplaż jest tego pozbawiony.zależy mi na czujnikach przód/tył. I tak jak mówiłem mile widziane sugestie.Pozdro
Odpowiedz
#26
Wszystkie te egzemplarze prezentują podobny poziom.
Oczywiście kwestia ich kondycji mechanicznej, bezwypadkowości ( trzecie ogłoszenie jest podejrzane ), serwisowania pozostaje do zbadania w czasie oględzin.
KB1 na Polskę nie miały asystenta pasa ruchu.
Auto o którym piszesz, nie ma na wyposażeniu tempomatu adaptacyjnego tylko zwykły.
Odpowiedz
#27
Rozumiem, sugerowałem się brakiem jednego przycisku na kierownicy co raczej w reszcie egzemplazy występuje.od strony technicznej planuję jechać do ASO przed zakupem.Chciałbym jeszcze się dowiedzieć jak wygląda sprawa tych drewnianych kierownic i gałek od biegów-rzadka sprawa, to była opcja czy jakaś transplantacja z polifta?
Odpowiedz
#28
kierownice i gałkę mialeś za dopłatą.
Odpowiedz
#29
Rzeczywiście trzecie ogłoszenie jakieś tanie, ale kierownica daję radę.
Odpowiedz
#30
Nie wiem czy to odpowiedni dział do tego ale chciałem jeszcze uzyskać odpowiedz czy w KB1 łopatki przy kierownicy oprócz zmiany przełożeń miały też funkcję rozdysponowania mocy na przednią i tylną oś. Pytam bo mój mechanik który pracował 10 lat u Karlika (wiodący dealer hondy w Poznaniu) mówi że dokładnie nie pamięta jak ale było coś takiego. Ma ktoś wiedzę w tym zakresie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości