Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset
#11
wlasnie u mnie nie swieci sie check engine Uśmiech to jest ten szczegol Uśmiech po prostu autko dowiedzialo sie ze chem je sprzedac i fochy stroji Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
no to niestety czeka cie zmudna i skomplikowana robota wyszukiwania zwarcia na kablach na oslep Uśmiech
Odpowiedz
#13
U mnie Check też się nie świeci... Ale po dokładnych oględzinach zaobserwowałem zielonkawy osad na kostce od czujnika temperatury wody. Po kilku sekundach zabawy jeden kabelek odpadł i zaświecił się check. Teraz mam problem z kostką. Gdzie takową mogę dostać bo z mojej już chyba nic nie będzie. Jakiś elektromechanik jest w stanie coś poradzić?? Jakoś to przerobić?? A może z wiązanki z innych modeli podejdzie takowa kosteczka może gdzieś w CIVIC albo innych... Wymienię ową kosteczkę i zobaczymy co będzie dalej.

P.s. najlepsze jest to że przy dodawaniu gazu silnik nie od razu się wkręca na obroty. Ciężko ruszyć na skrzyżowaniu...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#14
zalezy o jakim czujniku temperatury wody mowisz bo w legend sa 3, TW sensor, termosensor i od wskaznika temperatury w kabinie, prawdopodobnie wszystkie kostki sa wymienne z accordami i civicami z tych lat co twoja legend, bo rozwiazania chlodzenia byly bardzo podobne
Odpowiedz
#15
Czujnik na bloku/głowicy ogólnie na górze silnika. Jutro w takim razie rano na jakiś szrot wycieczka, może coś znajdę...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#16
hah ha Język masakra niech mi ktos powie ? co sie dzieje jak ma malo oleju w samochodzie ??? bo ja zalalem olej prawie do max Uśmiech i juz wszystko przestalo pikac pstrykac itp .... masakra ?
Odpowiedz
#17
Jak za mało to silnik może się zatrzeć, jak za dużo pójdą uszczelniacze. Nie możesz upuścić nadmiar oleju?
Odpowiedz
#18
Z kostką problem rozwiązałem, Preluda 2g... Wentylatorów jeszcze nie obadałem- jutro będę testować...
[Obrazek: hondaz.jpg]
Odpowiedz
#19
KOstka wygląda podobnie jak ta od halogenów.

od czego są angliki w naszym kraju 8-)

kiedyś miałem coupe o wyglądzie jezdnego złomu- tam był jazda z wiatrakami niezła, robiły co chciały i o której chciały Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#20
Ja mam podobny problem, dalej nierozwiązany:
1) zdarza się, że przy odpalaniu zimnego auta już po przekręceniu kluczyka włączają się wentylatory
2) mam mały zakres temperatury (niedaleko dolnej kreski na wskaźniku) kiedy auto ma tendencję do gaśnięcia. Gdy zimny lub rozgrzany - wszystko OK. Tendencja jest wkurzająca, bo czasem nie da się wrzucić biegu po niedługim postoju - aż do momentu, gdy tempreratura nie podskoczy troszkę powyżej dolnej kreski na wskaźniku.
Ma ktoś pomysł?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości