Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowane drzwi - centralny zamek
#11
Witam! i jak sobie poradziłeś z tymi drzwiami bo właśnie zrobiło mi się to samo. a nie chciał bym poniszczyć "boczka"
pozdrawiam
Odpowiedz
#12
Heh, okazało się, że moja usterka nie jest wyjątkowa. Mój legend stał prawie rok bez ruchu i drzwi lewe tylne się nie otwierają. Już szukałem jelenia, który mi wjedzie w drzwi ale widzę, że można sobie poradzić mniej inwazyjnie. Zabieram się za to na dniach i zdam relacje. Mam małe złodziejskie dłonie więc lekka szparka w tapicerce mi wystarczy. Oczko A jak sobie nie poradzę to i tak w niedziele kupuję kompletne drzwi więc mogę sobie pozwolić na cięcie tapicerki.
Ja myslałem, że mój legend to strychlina skoro nawet drzwi się psują ale jak widać to standardowy feler. Oczko
Odpowiedz
#13
No i dupa blada. Próbowałem odgiąć boczek zamkniętych drzwi i mimo, że wykręciłem wszystkie śruby i zdemontowałem siedzisko kanapy to boczek jest trzymany po bokach i nie ma jak go ruszyć. Udało się odgiąć górną część ale mimo to dostęp do zamka jest beznadziejny Smutny Próbowałem długim śrubokrętem i dłutem rozruszać ten mechanizm ale nie dało rady Smutny Przy tym wszystkim ułamałem dzyndzel od drzwi i nawet jak to naprawię to będę musiał liczyć na sprawny centralny zamek Smutny
Ma ktoś może tanio szary skórzany boczek z lewych tylnych drzwi do przedlifta? Chyba go potnę bo mnie szlag trafia :/
Odpowiedz
#14
nie wiem czy dobrze pojmuję, ale nie potrafisz drzwi nawet klamką otworzyć?
v6
Odpowiedz
#15
Tnij smiało! Zreszta sam pisałeś, że w niedzielę kupiłeś kompletne drzwi, w czym problem?
Odpowiedz
#16
Nie to, że nie potrafię ale mimo swoich manualnnych zdolności i kilku lat dłubania w hondach nie mogę ich otworzyć z żadnej strony ani rozruszać mechanizmu przez małą szparkę, którą zrobiłem w górnej części boczka. Po prostu dzyndzelek nie chce się do końca wyciągnąć. teraz to i tak mało realne bo go po prostu nie ma Oczko

A z tym cięciem się wstrzymam bo jednak nie kupiłem drzwi. :/
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości