Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rigid Collars
#11
(01-25-2014, 23:35 )matti5d napisał(a): Z szacunkiem dla Twojego gustu - ale wg. mnie ten body delikatnie mówiąc nie wygląda dobrze.

Wytłumacz też proszę, w jaki sposób rigid collars mają wpływać na bujanie góra dół samochodu?

Skoro jest wystarczający luz żeby się przesuwało poziomo to chyba znaczy jest luz pionowo (?)
Odpowiedz
#12
15k zł na zawieszenie?

to prawie jak air matic Uśmiech

dołuż coś i zabierz moja legendę, tam zawieszenie jest w porządku Uśmiech

pzdr
Odpowiedz
#13
Body fajne ale ja nie gustuję w czymś takim.
Osobiście jestem tradycjonalistą typu ,,flaki, golonka i kobieta w gustownej kiecce".
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#14
dołożę dużo więcej w ten samochód, ale chcę mieć zrobiony od podstaw tak żebym wiedział co mam.
Już w niego władowałem sporo, teraz kupić inną używkę i znów trafić na minę, bym się już nie podniósł psychicznie z tego.


Ja już jeden taki "wszystko jest w porządku" kupiłem.
Nie mówię, w Twoim na pewno jest, ale ja się zraziłem.

Abstrahując, mi się tylko KA8 podoba, cała reszta to już słabo.

Wpadła kasa to szaleję, a że tym właśnie Legendem te pieniądze "wyjeździłem", to część mu się należy Duży uśmiech

(01-26-2014, 0:55 )zibi54 napisał(a): Body fajne ale ja nie gustuję w czymś takim.

Też mi się tak zdawało, ale znalazłem inspirację
[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#15
pikujący jastrząb Uśmiech
Odpowiedz
#16
(01-26-2014, 0:24 )Khaito napisał(a): Skoro jest wystarczający luz żeby się przesuwało poziomo to chyba znaczy jest luz pionowo (?)

Gdyby występował luz w pionie, to podczas przejeżdżania każdej nierówności słyszalny i odczuwalny byłby strzał jak z kowalskiego młota.

Wpływu na bujanie się nadwozia czy też skok zawieszenia zamontowanie rigid collars nie będzie miało żadnego.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#17
który chce otrzymać ostrzeżenie?

Przeczytali temat tego wątku? Collarsy nie równają się kitowi.

Otrzymuję sygnały, że wyszukiwarka słabo działa bo straszny bałgan wyskakuje, a jak może być inaczej, gdy "ordungu" brak?

Wracając do tych tulei. Jest ktos taki kto czytuje prasę "tuningową"? Może ktoś się wypowiadał w tym temacie, a słowa podparł testami praktycznymi?

Osobiście nie zamykam się na takie nowinki, aczkolwiek wyniki niezależnych testów bardziej mnie przekonują niż filmik producenta. MOże test "łosia"? ;-) z i bez nich.

Aby mógł wystąpić luz poziomy, sądzę, że najpierw powinien pojawić się jakiś luz pionowy, czyli obluzowanie się śrub mocujących sanki. Dopatrzyłem się równeiż na tym materiale promocyjnym zmieniajacą się odległość sanek od punktów kotwiczenia w budzie? Dobrzę widzę?
v6
Odpowiedz
#18
Ja się tylko spytałem czy ktoś chce się dorzucić do zamówienia,
oraz wkleiłem info czego.

Cała reszta jest zbędna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości