Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sytuacja z blachą
#11
(04-22-2015, 23:03 )pandrummer1 napisał(a):
(04-22-2015, 22:11 )chickenlbn30 napisał(a):
(09-20-2014, 2:36 )kiniol napisał(a): U mnie tylne nadkola już zrobione... hehe

Witam
Jak poradziłeś sobie z problemem nadkoli, bo u mnie mam oba do zrobienia i jest problem bo blacharze w lublinie nie chcą sie podejmować tej roboty

Jak to nie chcą sie podejmować? Za odpowiednią cenę sie podejmą. Tylko odpowiednia cena zwykle jest wyższa niz nam sie wydaje, bo to blacha plus lakier plus to co wydawalo sie nam ze jest zdrowe, a trzeba zrobic, np próg przy nadkolu, kielichy moze juz zeżarło...ale zycze powodzenia moze bedzie reszta ok.

No cena powyzej 2k. i to trzeba jakos rzezbic blache + szpachla jakos bo inaczej aso to kosmos całe błotniki tylko i 2tys za jedną sztuke bez malowania itd.
Odpowiedz
#12
(04-23-2015, 4:29 )kiniol napisał(a):
(04-22-2015, 22:11 )chickenlbn30 napisał(a):
(09-20-2014, 2:36 )kiniol napisał(a): U mnie tylne nadkola już zrobione... hehe

Witam
Jak poradziłeś sobie z problemem nadkoli, bo u mnie mam oba do zrobienia i jest problem bo blacharze w lublinie nie chcą sie podejmować tej roboty

Pan blacharz wyciął wszystko do żywego i wstawił nowe. Łatał te nadkola, bo nie ma reperaturek. Wziął po 200zł za stronę.

"wstawił nowe. Łatał te nadkola" tzn co wstawił nowe ? nową blache z innego auta dopasowął czy szpachlował stare ? 200zł to bardzo mało , w lbn nikt nie powiedział jeszcze mniej niz 2 tys o ile w ogóle ma coś z tym robić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości