Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem nadkola legend 2000r
#11
To pochwal się tym sposobem do KA8Uśmiech
Odpowiedz
#12
w kazdej starszej hondzie przedni prawy blotnik wstawia sie na lewy tyl, a przedni lewy na prawy tył (po przekatnej)
Odpowiedz
#13
Dokładnie kolego frajcik. No to masz odpowiedz..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#14
Nadkola zrobione ! Uśmiech koszt 800zł + reperaturki 120zł , pozniej wrzuce zdjęcia , generalnie blacharz zrobił mi jeszcze z tyłu polerke miejsc gdzie miałem ubytek pierwszej warstwy lakieru + z przodu mały bombelek lewe nadkole tak wiec jestem zadowolony.
Teraz będę poszukiwał drzwi przednich prawych ale to na spokojnie, drzwi lewe udalo mi sie kupic w tym samym kolorze za 150zł + koszt przelozenia bo to z anglika 160zł.
Odpowiedz
#15
Czym zabezpieczyć nadkola jeśli już są piękne? Chodzi mi o jakieś pseudo listwy ozdobne albo inny sposób aby je uchronić.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#16
nie wiem jak KA9, ale widziałem KA8 w ogłoszeniu - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detail...geNumber=1
jest nr. telefonu, może coś poradzi?
Odpowiedz
#17
I jak od czego pasowały reperaturki bo jestem ciekaw ?? bo za 3tyg chce śie zabrać za swoja i jej gruntowną modernizacje
Odpowiedz
#18
Pisałem juz jakich konkretnie użyłem reperaturek tak więc mozna przeczytac na 1 stronie. Co do takiej gumy na nadkolach z tyłu nie zakładałem tego z powodu takiego ze zbiera tam sie jednak woda i powstaje miejsce bardziej narazone nizeli miało by to chronic, dobry podkład baranek i to pomalowane.
Odpowiedz
#19
Hej.

Potrzebuję reperaturki tylnego blotnika prawego. Zaczęlismy grzebać i wtszło, że może być grubsza sprawa. Lewy jest idealny, prawy z wielkim potencjałem na lipę (nie widziałem go jeszcze, dopiero jutro podjadę). Tzn widziałem, że np od Civica pasują ale nie było ostatecznie zdjęć i dalszego watku i zwątpiłem.
Czy takie reperaturki pasują ? https://autodetale.pl/product-pol-1912-R...00-45.html ?
Odpowiedz
#20
Podbijam Smutny
ten od Civika za mały, chcę wstawić reperaturkę całego nadkola - od części zderzaka z tyłu do progu...

// zamówiłem kolejną reperaturkę od Accorda V.

Chce zrobić porzadnie, żeby nie było lipy i w tej chwili to jestem mocno zły na ten smaochód. W każdym innym aucie części od groma...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości