Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turbo legend
#31
(07-11-2015, 21:33 )Bonio86 napisał(a): jego hajs, jego projekt, kibicuję i czekam na progress, tylko jak to zwykle w takich projektach, problemy/kasa/czas trzeba dużo cierpliwości

Zgadzam się.
Jednak w tym przypadku hajs właśnie jest główną składową sukcesu.
Dużo siana potrzeba na takie mody oraz duzo wiedzy/zdolności/zaplecze techniczne-merytoryczne by większość elementów skonstruować/zbudować/zestoroić we własnym zakresie.
Często w połowie drogi w/w czynniki niestety przerastają możliwości.
Odpowiedz
#32
Peter ,
dokładnie jest jak piszesz aczkolwiek niektórzy sa zmuszeni isc na skróty i szukają możliwych oszczędności które często ograniczają rozwój projektu , kiedyś jeszcze jak miałem Ka8 to trochę przeglądałem informacje o projektach i faktycznie o ile się nie mylę to ktoś zrobił chyba C32 na turbo setup .........krotka wycieczka na YT i już setup na hamowni https://youtu.be/og0c5h5e8ks
Odpowiedz
#33
Tak sobie czytam to co piszecie. Autko ładnie sie zbiera ale zawsze może lepiejOczko Na całe szczęście zaplecze jest. W końcu pracuje w firmie która buduje maszynyOczko Gorzej z wiedzą. Tylko powiem szczerze mało ludzi którzy w pl cos wiedzą. Jak masz auto których jest w pip i masz gotowe setupy nie ma problemu. Jak chcesz cos niestandardowego sie wykładają;( Zobaczymy najpierw graty potem reszta. Ogólnie plan mam takie drugi silnik c35, kompresor mp90 czwarta generacja z elektrosprzegłem(kompresor gotowiec elektrosprzegło będzie trzeba zaadoptować. I co dla mnie najbardziej problematyczne mapy. Jak mi się uda to będzie pierwszy legend w pl z kompresoremOczko
Odpowiedz
#34
Ja Ci kibicuję,bo takich rzeczy to forum potrzebuje-to auto ma sprawiać frajdę użytkownikowi, a nie na odwrót. Uśmiech
Mam kumpla, ktoremu odradzano grzebanie z turbo w Renault 5. Wrzucił tam 1.8 dodał najpierw turbo - wszystko chodziło, potem zamiast turbo wrzucił kompresor i auto latało. Radość z jazdy i z tego jak to auto chciało porwać na strzępy zapamiętam na długo. Miny ludzi na ulicy-bezcenne, jakby Boeing startował.
Trzymam kciuki!
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#35
Projekt kompresor uważam oficjalnie za otwarty dziś przyszło maleństwoOczko A tak przy okazji poszukuje czujnika abs lewy tył bo mi umarł;(


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#36
Uuu la la. Super sprawa. Nowy czy uzywka i gdzie to dorwales?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#37
Używka teraz poszukam zestawu naprawczego. Jeszcze długa droga przede mną. Największa zagwozdka co zrobić na wolnych obrotach czy dawać elektrosprzęgło czy nie trzeba. Kolejny temat mapa wtrysków. Nie wiem czy ktoś w pl zrobi mi na ori kompie mapę czy musze coś kombinować. Mechanicznie i pierdołki zrobie sobie w firmieOczko
Odpowiedz
#38
Co do sterowania to niestety trzeba zmienić sterownik najlepiej ecu master ( 2-3k pln) oryginalnego nikt nie ogarnie. Na wolnych nie będzie problemu. Moge Ci dać namiary na osobe która to ogarnie elektrycznie ale okolice Torunia. Sam chciałem uturbić C35A5 ale barierą jest ECU :/
Odpowiedz
#39
Jak by nie było wierzę ze Ci sie uda i ja bede następny..Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#40
Jaki model sprężarki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości