Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z immobilizerem -auto nie odpala.
#11
sprawdź drugim kluczykiem
Odpowiedz
#12
Niestety nie mam innego oprócz tego i czerwonego serwisowego.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#13
Auto w domu. Mechanik przepraszał za zwłokę- bo jak stwierdził mógł wcześniej to zrobić. Wczoraj mówił o wymianie komputera na nowy- dziś że wgrywał program na stary komputer. Tylko on wie co zrobił- albo i nie :p Koszty sumując z lawetą i wcześniejszym podpięciem pod komp 1100zł. Oby to był koniec z tym tematem.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#14
Ale pali czy nie?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#15
Tak- pali :] Ale się stęskniłem !
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#16
ostro, ciekawe co mu było z tym programem
Odpowiedz
#17
Z tego co elektryk mówił - poszło jakieś przepięcie na komputer. Wisiał tam urwany przewód od montowanego kiedyś zestawu głośnomówiącego, który zdemontował bo niepotrzebnie zabierał prąd. Może faktycznie to było przyczyną? Z jego słów należy bardzo także uważać bo Hondy są podatne na takie przepięcia i nie należy dopuścić do np: rozładowania akumulatora albo samemu resetować poprzez zdjęcie klem.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#18
Brednie gadał. Jak u mnie z aku kondensator od audio pociągał 2kW w momencie podłączenia na odpalonym silniku to wywalało błąd abs. Wyłączałem silnik, włączałem spowrotem i wszystko wracało do normy. Jak kondensator rozłaadowywał mi aku że ledwo tykały przekaźniki to też mu nic nie było
Odpowiedz
#19
Mechanik zdecydowanie pomylil marki samochodow, to nie Ford,Fiat, Peugeot czy Renault. To jest Honda,synonim niezawodnosci elektryczno-elektronicznej oprocz Main Relay'a o ktory rzeczywiscie potrafi dokuczac, ale usuniecie tego klopotu, to godzina roboty. 
Regularnie odlaczalem AKU u siebie, bo rozladowywal mi sie w KA8 i  nie bylo z tego powodu zadnych klopotow, podobnie w Accordzie coupe, jak i w KA9, wiec nie wiem skad u niego takie wnioski. Wiadomo,ze zwarcia nie toleruje zaden ECU, ale to juz jest niezalezne od marki. 
Odpowiedz
#20
W Cifku też zdejmowałem klemy i też wszystko w porządku było. Jak napisałem- tylko on wie co zrobił...ja przekonałem się za ile.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości