Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend 2004 Warszawa
#11
Fajnie. Dobra robota. Życzę udanego efektu końcowego, a i pewnie doświadczenie w temacie na forum sie przyda dla kolejnych uzytkownikow. Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#12
Dzięki! Na razie idzie dość bezproblemowo, drzwi już zrobione, dziś wziąłem się za bagażnik, udałem się więc do gazownika żeby mi zdemontował butlę, ja położyłem wugłuszenie we wnęce na koło, w której sie mieści, a pan mi znowu butle przykręcił (gdybym miał wcześniej jakies wątpliwości czy zlecić specjaliście grzebanie przy instalacji lpg, pozbyłbym się ich patrząc ile facet się namęczył żeby ją z powrotem zamontować). Mimo że wyłożyłem na razie samą przestrzen we wnęce z butlą, mam wrażenie, że bardzo zredukowały się szumy z tyłu. Ale oczywiście cały bagażnik z nadkolami będzie na dniach wygłuszony. Ok, nie będę zawracał głowy historią wyciszania na raty, wszystko fotografuję i na koniec skleję fotorelację/instruktaż. Myślę że do końca przyszłego tygodnia będzie gotowe.
Odpowiedz
#13
(09-01-2015, 1:36 )jasinski napisał(a): zestaw głośnomówiacy

dokładnie. ale jest na wylocie, zamontowałem stację multimedialną 2 DIN z własnym zestawem.
Odpowiedz
#14
(09-01-2015, 4:16 )K278 napisał(a): Z poliftów - jedyna słuszna wersja - Gratuluję autka

Ja wygłuszanie mam dopiero przed sobą... i zabieram się do tego jak pies do jeża.

Dzięki. Ja też długo odkładałem temat, bo planowałem to zlecić firmie z wrocławia, ale w końcu stwierdziłem, że a co dam radę. Na razie idzie spoko i nie ma się czego obawiać w tej robocie, ale boję się podsufitki i szyberdachu. Ktoś ma jakieś doświadczenie? Podsufitkę pewnie rozkminię jak zdjąć, ale być może trzeba będzie też szyberdach wymontowywać/ Jakieś doswiadczenia? Porady? KToś coś?
Odpowiedz
#15
O ludzie ile postów pod postem... edytować możesz przecież
Odpowiedz
#16
ile zapłaciłeś za całość materiału do wygłuszenia ?
Odpowiedz
#17
(09-02-2015, 17:02 )jasinski napisał(a): ile zapłaciłeś za całość materiału do wygłuszenia ?

W sumie wyszło 2900. Ale kupowałem z górką - wziąłem ze strony dystrybutora dane co do ilosci materialu potrzebnego na kazda czesc standardowego sedana i dodałem 1/5, a po dokładnym oklejeniu drzwi zostało co nieco. Powinno więc starczyc na dokładne oklejenie wszystkiego, ale zobaczymy.
Odpowiedz
#18
Sporo, oby było warto.

Niestety plakowane boczki wg mnie wyglądają bardzo słabo i chyba sporo syfu będzie do nich się kleiło...
Odpowiedz
#19
(09-02-2015, 19:47 )jasinski napisał(a): Sporo, oby było warto.

Niestety plakowane boczki wg mnie wyglądają bardzo słabo i chyba sporo syfu będzie do nich się kleiło...

Boczki to pomyłka i są do wymiany, ale w nowych i tak dam do poflokowania sam uchwyt, fabryczne wyglądają beznadziejnie.
Odpowiedz
#20
Zdjęcie 
Projekt sie rozwija. Zrobiłem już całościowe wyciszenie samochodu, od bagaznika przez wszystko po drodze az po sciane grodziowa - niedlugo wrzuce fotorelacje i bardziej szczegółowy opis działań. Przyszedł więc czas na wnętrze, które jakoscią materiałów nie poraża. Dlatego zacząłem od zlecenia obszycia skórą kokpitu, w dalszej kolejnosci będą robione boczki (chociaz teraz nie ma rażącego dysonansu między kokpitem a drzwiami, ale czemu nie isc na calosc). Srebrne listewki to prowizorka -  mysle o tym zeby spróbować pokryć wszystkie pseudodrewniane panele półmatowym fornirem (może orzech, może palisander?), a do tego zlecic wyciecie laserem z jakiegos sensownie wyglądajęcego metalu aplikacji które wejdą na miejsce tych listw. A jesli to sie okaze bezsensownym pomyslem to je po prostu usunę i będę się cieszył i tak o wiele szlachetniej wyglądającą deską. Spasowanie plastików wymaga poprawki, a zbliżenia trochę uwypuklają nierówności, ale gdy siedzi się w samochodzi  calosc wygląda bardzo elegancko.

[img][Obrazek: 20a15ac741c60be6gen.jpg][/img]
[img][Obrazek: db1abf316d4ef64egen.jpg][/img]
[img][Obrazek: e03fe74a8d3ee8c2gen.jpg][/img]
[img][Obrazek: f866bb339d01d81cgen.jpg][/img]
[img][Obrazek: 6af8e611b16766f5gen.jpg][/img]
[img][Obrazek: 0081c0b6212c8697gen.jpg][/img]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości