Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 3,5
Jestem po wymianie zarnikow i regulacji , no i super teraz swieci. Koszt żarówek paredziesiat zł . Wymiana lewej po ściągnięciu plastikowej obudowy pod maską a prawej po zdjęciu akumulatora.
Odpowiedz
(10-27-2015, 16:29 )strugar napisał(a):
(10-26-2015, 19:07 )womer napisał(a): Na N jest obieg oleju w skrzyni ale dużo mniejszy. Dla automatów  są przecież nawet specjalne procedury holowania gdyż już naprawdę nie ma wyjścia. Jeśli dobrze pamiętam nie dalej niż 50km(80km) i nie szybciej niż 30-40km/h ale liczby mogłem pomylić. w Każdym bądź razie wolno i niedaleko Uśmiech

Dokładnie. W tym miejscu warto wspomnieć zważywszy na wcześniejsze wypowiedzi, że nie zaleca się i nie ma potrzeby przełączania w normalnym użytkowaniu na N- nawet jak stoimy w korku czy coś takiego. Nie bez przyczyny na zegarach N jest na czerwono.

tak też czytałem jak miałem swoje cd7 a później cg1. Przełączając w korkach na N skrzynia nie potrzebnie mieli zamiast spokojnie czekać na zwolnienie hamulca Uśmiech
Odpowiedz
Co za bzdury !! Po to jest luz .. W tej przekładni niema prawa sie nic zepsuć !
Odpowiedz
No nie wiem czy przerzucanie co skrzyżowanie z D na N jest zdrowe dla skrzyni...Nigdy nie naprawialem sam automatu, ale od zawsze nimi jeżdżę, nigdy nie zmieniam bez potrzeby z D na N i zadnej skrzyni nie ubiłem. W sumie to po co zyglowac, np czekając na zmiane światła?? Niech chodzi na D Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
Panowie. Poradzi ktoś jak i co zrobić by ustawiając jakąś miejscowość były komendy głosowe . Czytałem instrukcję i nic nie znalazłem na ten temat.
Odpowiedz
raczej nie chodzi o wrzucanie na światłach Nki tylko przejazdy kolejowe i tym podobne
ja jak mam szlaban zamknięty wrzucam N i ręczny
Odpowiedz
Tak jak pisałem niema prawa sie tutaj nic zepsuć co skrzyżowanie nie wrzucam na N tylko podczas dłuższego postoju lub dużej górki jak mi sie chceOczko

Ps jakie polecacie żarówki drogowe ? Niebieskie
Odpowiedz
przy dłuższych postojach też wrzucam na luz, tak więc bez przesady Uśmiech
Odpowiedz
Z tego co wiem takie wrzucanie na luz jest niekorzystne dla skrzyni. Był o tym kiedyś temat na forum. Na moje lepiej dac na P niż na N.
Odpowiedz
a nie jest tak że P i N to to samo przełożenie tylko P ma dodatkowo blokadę?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości