Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 3,5
Jak poprosić wymianę gumek z "robocizną" to się zdziwisz ile chwila pracy może kosztować Uśmiech
Odpowiedz
(01-10-2016, 20:41 )marcintenisozo napisał(a): Jak poprosić wymianę gumek z  "robocizną" to się zdziwisz ile chwila pracy może kosztować Uśmiech

Bodaj 40,00 zł Oczko
Odpowiedz
niemało w sumie - nie jest żadnym problemem wymienić samemu (chyba że nie ma się umiaru w ściskaniu Oczko )
Odpowiedz
(01-11-2016, 4:35 )pablo diablo napisał(a): niemało w sumie - nie jest żadnym problemem wymienić samemu (chyba że nie ma się umiaru w ściskaniu Oczko )

Sami pracownicy ASO pomstują na cennik z centrali.
Wiedzą, że w ten sposób tracą klientów.
Nie wspominając już o cenach/casie oczekiwania/wyborze nowych aut.
Ale to temat na inny wątek.
Odpowiedz
pamiętam cenę robocizny za wymianę oleju w skrzyni Oczko nie dziwię się że tracą klientów..
Odpowiedz
Ile? Uśmiech
Odpowiedz
(01-11-2016, 5:13 )pablo diablo napisał(a): pamiętam cenę robocizny za wymianę oleju w skrzyni Oczko nie dziwię się że tracą klientów..

(01-11-2016, 5:23 )kemot napisał(a): Ile? Uśmiech

mi wymienili wszystko za friko plus oleje Oczko
Odpowiedz
Spokojna glowa, nic nie ma za friko. Odbili sobie w jakis inny sposob o ktorym nawet nie wiesz Oczko
Odpowiedz
(01-10-2016, 22:17 )Peter napisał(a):
(01-10-2016, 20:41 )marcintenisozo napisał(a): Jak poprosić wymianę gumek z  "robocizną" to się zdziwisz ile chwila pracy może kosztować Uśmiech

Bodaj 40,00 zł Oczko

Mi krzyknęli 50 netto. Podziękowałem.
Odpowiedz
(01-11-2016, 6:28 )kemot napisał(a): Spokojna glowa, nic nie ma za friko. Odbili sobie w jakis inny sposob o ktorym nawet nie wiesz Oczko

Mozliwe Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości