Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 3,5
#31
(09-04-2015, 16:22 )dariusz2880 napisał(a): Ja sie śmieje nie sprzedam ...
Mam dobra nowinę znalazłem firmę w de która podejmie sie car audio .
Napisz coś więcej, niekoniecznie w tym wątku - jestem bardzo zainteresowany tematem.
Odpowiedz
#32
WOW
gratulacje !! ktory rok chyba nie ten nowy ustrzeliles ? 300 konny
wykasuj sobie troche wiadomosci prywatnych bo nie mozna nic wyslac do Ciebie Oczko
Odpowiedz
#33
Koledzy taka ciekawostka
o co tu biega z tymi cenami ?
http://otomoto.pl/oferta/honda-accord-ID...2bc0afad1d

dodam ,ze jak otworzycie pelna oferte tego sprzedawcy to ma mase aut po tak niskich cenach ,a przeciez kazde ogloszenie to z 25 zl
o co biega ?
Odpowiedz
#34
Ciekawa zamianka, Legenda na type R'a...cóż pewnie kluczyki są wciąż te same to bedzie łatwiej się przyzwyczaićUśmiech. Gratuluję oczywiście ale ciekaw jestem ile wytrzymasz- daję pół roku. Z super zawieszenia legendy na skrajnie( przygotowane strykte na tor) zawieszenia CTR....
Odpowiedz
#35
A ty myślisz ze legendy zawieszenie jest tak wygodne? Jest wystrojone tak ze sie sypie i trudno o zamienniki.
Odpowiedz
#36
Nie straszcie bo pójdę szukać  na forum accorda hehe :-)
Odpowiedz
#37
(09-06-2015, 22:33 )dariusz2880 napisał(a): A ty myślisz ze legendy zawieszenie jest tak wygodne? Jest wystrojone tak ze sie sypie i trudno o zamienniki.

Bez przesady wcale się tak nie sypie.
Przez 225 000 km miałem wybity tylko jeden sworzeń przedniego górnego wahacza, gumy stabilizatora tył.
Poprzedni właściciel wymienił tulejki, gumy z przodu, końcówki stabilizatora - nic poważnego.
Przy 170 000 niepotrzebnie wymieniłem przednie dolne wahacze, bo spece w ASO Płock stwierdzili, że wybite są dolne sworznie.
Gdybym pojechał sprawdzić to gdzie indziej zaoszczędziłbym ponad 2000,00 zł.
Zawieszenie zestrojone dość sztywno bo auto ma swoją masę/moc/musi dobrze trzymać się drogi.
Fakt, że brak zamienników ale oryginalne elementy zawieszenia warte są swojej ceny.
Odpowiedz
#38
(09-06-2015, 22:33 )dariusz2880 napisał(a): A ty myślisz ze legendy zawieszenie jest tak wygodne? Jest wystrojone tak ze sie sypie i trudno o zamienniki.

Czyli generalnie wg Ciebie to żaden problem się przesiąść- ok jeśli tak uważasz to spoko, szanuję. Jak zasiadłem po pół roku do mojego cifa qp to ujechałem kilka km i nie mogłem się odnalezć. Ale jak nie masz problemu to super.
Odpowiedz
#39
Kolego strugar dziękuje ze sie martwisz o mój kręgosłup : )
Mamy 2015 rok a ja nadal mam legenda na długie trasy : )
Za grosze nie oddam niech stoi i gnije .
Odpowiedz
#40
Kubi co do gazu załóż ten!!!

egp.pl/cieklywtrysk.htm
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości